Samsung Galaxy Watch 6; همه چیزهایی که تاکنون می دانیم و آنچه می خواهیم ببینیم


زمانی که سامسونگ مدل کلاسیک سری گلکسی واچ 4 را به نفع مدل پیشرفته پرو کنار گذاشت، واکنش های مختلفی به همراه داشت. همچنین ویژگی های ممتاز و ابزارهای ناوبری اضافه شده در گلکسی واچ 5 پرو، ویژگی های جدیدی را برای ارمغان به ارمغان آورد. به نظر می رسد این شرکت در حال تغییر به سمت پوشیدنی ها با تمرکز بر تناسب اندام برای فعالیت های خارج از منزل است.

با این حال، با وجود برخی محاسن، مدل حرفه ای پیامدهای منفی نیز داشت. خداحافظی با مدل کلاسیک به معنای خداحافظی با ویژگی طراحی مورد علاقه بسیاری از کاربران یعنی قاب چرخان نیز بود. امیدواریم سامسونگ در سری بعدی تغییرات طراحی جالب تری ایجاد کند و آن را با رنگ های بیشتری ترکیب کند و مدلی ارائه دهد که از قاب چرخشی بهره می برد.

علیرغم امیدهای زیاد، Galaxy Watch Series 5 با همان محدودیت های ردیابی سلامتی سری 4 از نظر سازگاری راه اندازی شد. به عبارت دیگر، تنها کاربران دارای گوشی‌های Samsung Galaxy می‌توانند به سیستم تشخیص زودهنگام حمله قلبی (ECG) و نظارت بر فشار خون دسترسی داشته باشند. زیرا این ویژگی ها به اپلیکیشن Samsung Health Monitor نیاز دارند.

ما دوست داریم ببینیم که نسل بعدی به کاربران بیشتری اجازه می دهد تا به ویژگی های کامل تری دسترسی داشته باشند. محدود کردن ویژگی‌های مهم باعث می‌شود این سری به فروش سختی دست پیدا کند. این امر به ویژه زمانی صادق است که رقابت در بازار پوشیدنی ها هنوز داغ است.

کاربردهای بیشتر برای سنسور دمای داخلی