Predator Helios 2023، لپ تاپ هیولایی بازی ایسر، با نمایشگر مینی LED با فرکانس 250 هرتز رونمایی شد.


Predator Helios قدرتمندترین لپ تاپ گیمینگ ایسر است که هر ساله با سخت افزار جدید به روز می شود و هدف آن بالاترین وضوح بازی ها است. ایسر در اقدامی مشابه Eleanor و Razer از مدل 2023 این لپ تاپ با نمایشگرهای 16 و 18 اینچی رونمایی کرده است. لپ تاپ های جدید سری هلیوس به سخت افزار قدرتمند و نمایشگر مینی ال ای دی با نرخ تازه سازی 250 هرتز مجهز شده اند.

اضافه شدن یک صفحه نمایش LED کوچک به لپ تاپ بازی ایسر یک رویداد مهم است. زیرا این صفحه نمایش ها بسیار کمیاب هستند و معمولا در تلویزیون های پرچمدار، تبلت های گران قیمت مانند آیپد پرو و ​​لپ تاپ های قدرتمند مانند مک بوک پرو ۱۴ اینچی استفاده می شوند. OLED هنوز کیفیت تصویر بهتری نسبت به mini LED دارد. اما نمایشگرهای LED مینی روشن تر هستند و عملکرد بسیار بهتری نسبت به نمایشگرهای LCD معمولی دارند.

به گزارش The Verge، هر دو مدل 16 و 18 اینچی لپ تاپ Predator Helios 2023 می توانند به نمایشگر مینی ال ای دی مجهز شوند. به گفته ایسر، این نمایشگر دارای 1000 ناحیه نوردهی محلی است و حداکثر روشنایی 1000 نیت را به دست می آورد. صفحه نمایش لپ تاپ جدید ایسر 100 درصد فضای رنگی DCI-P3 را پوشش می دهد، به این معنی که دقت رنگ بالایی دارد.