Positron لوازم جانبی Belkin، Force، Promit و Honeywell را وارد بازار کشور کرد


بلکین یکی از برندهای فاکسکان است که در زمینه لوازم جانبی موبایل با تاییدیه اپل فعالیت می کند و حتی محصولات این شرکت در برخی از فروشگاه های اپل نیز موجود است.

پوزیترون به عنوان یکی از زیرمجموعه های هلدینگ پارس که در زمینه تجهیزات و ملزومات الکترونیکی فعالیت می کند، طیف گسترده ای از محصولات برند بلکین را در کنگره موبایل ایران به نمایش گذاشت. انواع شارژر و کابل های سازگار با محصولات اپل، شارژر و پایه شارژر بی سیم، پد شارژ بی سیم، انواع پاور بانک، شارژر فندکی، انواع تبدیل و کابل محصولات صوتی و تصویری بخشی از محصولات برند بلکین می باشد.

پوزیترون علاوه بر داشتن نمایندگی رسمی و انحصاری برند بلکین در ایران، نمایندگی انحصاری برندهای فورس، پرومات، هانیول و لوازم جانبی هاما را نیز دارد و برخی از محصولات این برندها در اولین موبایل ایران نیز موجود است. کنگره پیشنهاد داده است.

برند فورس یکی از محصولات ارائه شده توسط پوزیترون، یک برند فرانسوی است که بخش های رده بالای بازار موبایل را هدف قرار داده و لوازم جانبی برای گوشی های پرچمدار تولید می کند. ویژگی اصلی این محصولات دوام است. به همین دلیل اکثر این لوازم جانبی دارای گارانتی مادام العمر هستند. عینک های محافظ گوشی، قاب های موبایل و شارژرها و کابل های شارژ سبد محصولات فورس را تشکیل می دهند که همگی توسط پوزیترون عرضه می شوند.

پوزیترون همچنین بخشی از محصولات برند پرومیت را در کنگره موبایل در معرض دید علاقمندان قرار داده است. پرومیت به دلیل طراحی منحصر به فرد و نوآوری در گجت ها شناخته شده است و علاوه بر لوازم جانبی موبایل، گجت های دیجیتال و گجت های هوشمند تولید می کند. این برند دارای گواهی MFi به نشانه سازگاری با محصولات اپل می باشد.

محصولات برند هانیول یکی دیگر از محصولات پوزیترون است. Honeywell محصولات فناوری را در سطح جهانی تولید می کند و طیف گسترده ای از محصولات از کابل های کوچک گرفته تا زیرساخت های عظیم را در سبد محصولات خود دارد. دستگاه تصفیه هوا هانیول یکی از محصولات متمایز این برند است که پوزیترون ارائه می کند.