OnePlus V Fold و V Flip می توانند رقبای بعدی گوشی های تاشو سامسونگ باشند


به نظر می رسد وان پلاس تصمیم گرفته است به جمع تولیدکنندگان گوشی بپیوندد. این شرکت از نام هایی مشابه گوشی های تاشو سامسونگ برای محصولات تاشو خود استفاده خواهد کرد. به گفته افشاگر ناشناس، موکول شارما، این شرکت چینی نام های OnePlus V Fold و OnePlus V Flip را به ثبت رسانده است. به همین دلیل می توان آنها را از رقبای احتمالی Samsung Galaxy Zfold 4 و ZFlip 4 دانست.

شارما او همچنین اعلام کرد که OnePlus در حال آزمایش یکی از گوشی های تاشو خود در چندین کشور اروپایی است. طبق گزارش های قبلی، وان پلاس احتمالا اولین گوشی تاشو خود را در سال جاری معرفی خواهد کرد. به گفته AndroidAuthority، این شرکت قصد دارد چندین محصول تاشو عرضه کند. بنابراین، ثبت نام های V Fold و V Flip منطقی به نظر می رسد.

وان پلاس قصد دارد در تاریخ 18 بهمن 1392 (18 بهمن 1401) از وان پلاس 11 رونمایی کند و خبری از مدل پرو این گوشی نیز نیست. برخی شایعات حاکی از آن است که امسال شاهد معرفی OnePlus 11 Pro نخواهیم بود. این احتمال وجود دارد که وان پلاس گوشی های تاشو جدید خود را جایگزین سری پرو کند.

در حال حاضر اوپو با معرفی Find N2 و Find N2 Flip به یکی از رقبای گوشی های تاشو سامسونگ تبدیل شده است. اگر OnePlus نیز بخواهد محصولات تاشو عرضه کند، انتظار می‌رود V Fold و V Flip شباهت‌های زیادی با گوشی‌های تاشو Oppo داشته باشند.