MSI نیمی از بدنه لپ تاپ Cyborg 15 را به صورت شفاف طراحی کرده است


بسیاری از لپ تاپ ها در CES 2023 معرفی شدند. اما به جرات می توان گفت که هیچ یک از آنها طراحی شفافی ندارند. اکنون تجربه ثابت کرده است که گجت های شفاف توجه افراد بیشتری را به خود جلب می کنند و بسیاری تنها به دلیل جذابیت این طراحی آن ها را خریداری می کنند. علاوه بر این، شرکتی که یک محصول شفاف تولید می کند باید از مهندسی و طراحی داخلی خود اطمینان داشته باشد تا سخت افزار و طراحی آن محصول را با خیال راحت در معرض دید قرار دهد. اما این طراحی شفاف باید کامل باشد تا به اندازه کافی جذاب باشد و اشتباه MSI نادیده گرفتن این موضوع است.

به گزارش Verge، MSI در رویداد CES 2023 از لپ‌تاپ گیمینگ Cyborg 15 رونمایی کرد که تنها قسمت پایین بدنه و لبه‌های در شفاف بود. به همین دلیل نمی تواند ماموریت نمایش اجزای داخلی را به درستی مورد انتظار کاربران عمومی انجام دهد. در واقع قسمت پایینی لپ تاپ چیزی برای ارائه ندارد و وقتی از جلو به آن نگاه می کنید، اصلا متوجه طراحی واضح پشت آن نمی شوید.

از جلو، Cyborg 15 یک لپ‌تاپ بازی معمولی مشکی است که صفحه کلید آن با نور پس‌زمینه RGB روشن می‌شود. حتی لپ تاپ گیمینگ ایسوس ROG Strix Scar 17 سال گذشته نیز جذابیت بیشتری نسبت به این محصول داشت.