MacBook Pro M2 Max / M2 Pro از نگاه کارشناسان با مشخصات، قیمت و عکس


The Verge در بررسی خود از مک بوک پرو 2023، بررسی مجدد همان طراحی 2021 را “خسته کننده” می داند، اما معتقد است که لپ تاپ 16 اینچی اپل همچنان بهترین ترکیب قدرت و شارژ را در لپ تاپ های رده بالا ارائه می دهد.

به گفته The Verge، با وجود ارائه قدرت کمتر نسبت به M1 Ultra، M1 Max بهترین انتخاب برای کسانی بود که به دنبال قدرتمندترین CPU در کلاس لپ‌تاپ در سال 2021 بودند، اما این موضوع برای M2 Max در سال 2023 صادق نیست.

The Verge می گوید کاربرانی که لپ تاپ های خود را همیشه متصل نگه می دارند، در سال 2023 به پردازنده های جذاب تری از اینتل و AMD دسترسی خواهند داشت. با این حال، مصرف انرژی پردازنده های جدید Blue Team و Red Team بیشتر از پردازنده های اپل است و این باعث می شود مک بوک Pro یک لپ‌تاپ هیجان‌انگیز برای کسانی است که به شارژ کردن اهمیت زیادی می‌دهند.

در سال 2021، پردازنده M1 Max با وجود ارائه قدرت پردازشی بسیار بالا، مصرف انرژی پایینی داشت و باعث شارژ کامل مک بوک پرو شد. این شرایط برای MacBook Pro M2 Max در سال 2023 نیز معتبر است.

Verge خرید MacBook Pro M2 Max را به کسانی که مدل 2021 این لپ تاپ را دارند توصیه نمی کند. طبق گفته این وب سایت، مک بوک پرو 2023 بیشتر برای کسانی است که از مک بوک های قدیمی به خصوص مدل های مجهز به پردازنده اینتل استفاده می کنند.

به لطف رونمایی از مک بوک پرو 2023، در بسیاری از بازارهای جهان (به جز ایران) تخفیف های بسیار خوبی برای مک بوک پرو 2021 در نظر گرفته شده است. این بهترین زمان ممکن برای خرید لپ تاپ هایی است که اپل در سال 2021 رونمایی کرد.