JBL رسما از هدفون های بی سیم Tour Pro 2 مجهز به قاب شارژ هوشمند و صفحه نمایش لمسی رونمایی کرد.


Tour One M2 تقریباً مشابه نسل اول است. اما با بهبود. این هدفون اکنون دارای فناوری صوتی محیطی VoiceAware JBL است. بنابراین، تماس با این هدفون بهتر است. لازم به ذکر است که با وجود اضافه شدن بلوتوث LE Audio و کدک جدید LC3 پس از پیاده سازی از طریق آپدیت فریمور، خبری از پشتیبانی کدک با کیفیت بالاتر نیست.

با این حال، JBL چندین ویژگی مفید دیگر را اضافه کرده است. M2 دارای صدای فراگیر جدید JBL، بهبود عمر باتری در هنگام استفاده از حذف نویز فعال (ANC)، عملکرد ANC بهتر، و شارژ سریع چشمگیر است. به گفته این شرکت، این هدفون پنج ساعت زمان پخش را با 10 دقیقه شارژ ارائه می دهد.

از طرفی Tour Pro 2 تغییرات زیادی را نسبت به مدل های قبلی خود یعنی JBL Tour Pro+ تجربه کرده است. اکنون هدفون ها مطابق با طراحی پایه طراحی شده اند و سپس کیس شارژ وجود دارد که واقعاً منحصر به فرد است. JBL یک صفحه نمایش لمسی کوچک در جلو اضافه کرده است که به شما امکان دسترسی مستقیم به چندین عملکرد از جمله پخش و کنترل تماس، حالت ANC و اعلان ها را می دهد. این نمایشگر همچنین زمان اتصال به گوشی و میزان باتری قاب و هر هدفون را نشان می دهد.

آیا استفاده از این کیس به جای استفاده از برنامه JBL یا کنترل‌های تلفن آسان‌تر است یا سریع‌تر؟ به گفته این شرکت، سرعت آن هفت برابر بیشتر است. سایر تغییرات شامل پشتیبانی از بلوتوث 5.3 با صدای LE Audio و صدای فراگیر JBL و بهبود عمر باتری است.