iOS 17 با اشتراک‌گذاری صفحه قفل، به‌روزرسانی اپل موزیک و موارد دیگر عرضه می‌شود


با نزدیک شدن به رویداد WWDC 2023 اپل، شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در مورد محصولات و خدمات جدید اپل هستیم. بسیاری انتظار دارند iOS 17 به عنوان مهم ترین محصول اپل در این رویداد معرفی می شود و در کنار آن شاهد نسخه های جدید iPadOS و macOS خواهیم بود.

گزارش کردن به گفته XDA، نسخه جدید iOS 17 تغییراتی را برای کنترل بهتر روشنایی چراغ قوه ارائه خواهد کرد. علاوه بر این، کاربران می توانند از گزینه های سفارشی سازی و فونت های جدید با ابعاد مختلف در صفحه قفل بهره ببرند. به‌روزرسانی جدید امکان اشتراک‌گذاری تنظیمات صفحه قفل سفارشی را نیز ارائه می‌کند.

طبق اطلاعات فاش شده، iOS 17 نیز تغییراتی در ظاهر اپل موزیک ایجاد خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که نسخه جدید این برنامه از متن آهنگ هایی که مستقیماً در صفحه قفل نمایش داده می شوند نیز پشتیبانی کند. یکی دیگر از تغییرات مورد انتظار در iOS 17، امکان سفارشی سازی و سازماندهی کتابخانه برنامه است که به مدیریت بهتر و آسان تر آنها کمک می کند.

یکی دیگر از تغییرات عمده ای که می توان از iOS 17 انتظار داشت، ارتقا یافته Control Center است. این قسمت از سیستم عامل موبایل اپل در سال های گذشته یکی از اصلی ترین ویژگی های رابط کاربری آیفون بوده است و اکنون آپدیت جدید می تواند برای کاربران بسیار هیجان انگیز باشد. در حال حاضر نمی دانیم iOS 17 چه تغییراتی در مرکز کنترل ایجاد خواهد کرد، اما امکان سفارشی سازی این قسمت می تواند بسیار مفید و جذاب باشد.