Huawei Watch Buds، ساعت هوشمند جذاب 2 در 1 هوآوی، در ویدئوی کوتاهی معرفی شده است.


Huawei Watch Buds یک پوشیدنی هوشمند دو در یک جذاب است که در یک ویدیوی کوتاه نشان داده شده است. این اولین بار است که یک ساعت هوشمند با این طراحی در معرض دید عموم قرار می گیرد. اما هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. به گفته huaweicentral، بر اساس یک ویدیوی کوتاه، Huawei Watchbuds طراحی مشابه سری Watch GT 3 این شرکت خواهد داشت. با این حال، دو هدفون در داخل ساعت وجود دارد.

برای دسترسی به هدفون، ابتدا باید ساعت هوشمند را از پایین باز کرده و درست مانند یک جعبه یا چمدان بلند کنید. در داخل آن دو هدفون استوانه ای قرار دارد. از طرفی طراحی خاصی روی هدفون دیده نمی شود و بسیار کوچک هستند. همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید، مکانی برای قرار دادن آنها وجود دارد.

این ویدئو چیزی که به نظر می رسد یک دکمه فشاری در بالای ساعت هوشمند است را نشان می دهد. پس از فشار دادن، می تواند قفل را باز کند تا داخل آن آشکار شود. با وجود این، ساعت ساده است و افزایش قابل توجهی در عرض وجود ندارد.

جعبه خرده فروشی Huawei Watch Buds

مقاله مرتبط:

جعبه خرده فروشی قبلی نشان داد که ساعت از HarmonyOS پشتیبانی می کند. Huawei Watchbuds بدون شک یک ساعت هوشمند جالب خواهد بود و ویدیوی فاش شده ما را بیشتر هیجان زده کرده است. هواوی جزئیات خاصی از تاریخ عرضه ساعت هوشمند جدید خود را فاش نکرده است. اما باید منتظر دسترسی به اطلاعات بیشتر باشیم.