Galaxy S22 FE احتمالا آخرین نسل از گوشی های سری FE سامسونگ باشد


گزارش ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد گلکسی اس 22 FE را به زودی عرضه کند، اما شایعات جدید حاکی از آن است که این محصول در واقع آخرین نسل Fan Edition از پرچمداران این غول کره ای خواهد بود.

ظاهرا گلکسی S23 FE عرضه نخواهد شد. اگرچه این خبر هنوز توسط منابع رسمی تایید نشده است، اما اتخاذ چنین تصمیمی از سوی سامسونگ منطقی به نظر می رسد. همانطور که NotebookCheck اشاره می کند، مدل های FE گوشی های رده بالای این شرکت معمولا 9 ماه پس از معرفی نسخه های جدید سری گلکسی اس معرفی می شوند و تفاوت قیمت آنها با مدل های استاندارد چندان زیاد نیست.

اکثر خریداران گلکسی S21 را به Galaxy S21 FE ترجیح می دهند. به طور مشابه، با نزدیک شدن به نسل بعدی پرچمداران سامسونگ، خریداران مشتاقانه منتظر فناوری های جدیدتر هستند. با این حال می توان گفت که در اکثر مواقع کاربران تمایل چندانی به خرید نسخه های فن ادیشن گوشی های هوشمند سامسونگ نشان نمی دهند.

لازم به ذکر است که هنوز خبر قطع شدن نسخه های FE گلکسی اس به صورت رسمی تایید نشده است، بنابراین نمی توان با قطعیت گفت. قبل از معرفی گلکسی اس 21 FE، شایعات زیادی در مورد کنسل شدن این گوشی به گوش می رسید؛ اما پس از چند بار تاخیر بالاخره شاهد رونمایی از دستگاه مذکور بودیم. در حالی که اطلاعات بسیار کمی در مورد Galaxy S22 FE در دسترس است، گزارش های اخیر حاکی از آن است که این گوشی احتمالا به زودی رونمایی خواهد شد.