DuckDuckGo ابزار جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT را معرفی می کند


هوش مصنوعی ChatGPT طوفانی در فضای اینترنت ایجاد کرده است و ظاهرا سر و صدای ایجاد شده در اطراف این چت بات به این زودی ها پایان نخواهد یافت. مایکروسافت اخیراً بینگ جدید را بر اساس این چت بات آپدیت کرد که باعث شد برای اولین بار تعداد کاربران فعال روزانه از مرز 100 میلیون نفر عبور کند و از این رو موفقیت بزرگی را برای سازنده ویندوز به ارمغان آورد. اکنون موتور جستجوی DuckDuckGo ابزار جدید خود به نام DuckAssist را بر اساس فناوری هوش مصنوعی ChatGPT معرفی کرده است.

DuckDuckGo با معرفی DuckAssist، فناوری هوش مصنوعی ChatGPT را در موتور جستجوی خود ادغام کرده است تا پاسخ‌های سریع و دقیق را به کاربران خود ارائه دهد. پاسخ های این ابزار از وب سایت هایی مانند ویکی پدیا جمع آوری شده و به گونه ای در دسترس کاربر قرار می گیرد که شبیه نتایج جستجوی معمولی باشد.

همانطور که GizmoChina اشاره می کند، DuckAssist یک ربات چت مانند بینگ جدید مایکروسافت نیست، بنابراین کاربران برای استفاده از آن نیازی به ایجاد مکالمه ندارند. هنگامی که یک سوال خاص را در موتور جستجوی DuckDuckGo جستجو می کنید، این ابزار نتایج را با استفاده از قدرت ChatGPT نمایش می دهد. DuckAssist در حال حاضر به عنوان یک نسخه آزمایشی در دسترس است و می تواند به صورت رایگان از طریق افزونه مرورگر یا برنامه رسمی DuckDuckGo استفاده شود.