Copilot معرفی شد. هوش مصنوعی این بار در نرم افزار مایکروسافت آفیس


در یک رویداد آنلاین، مایکروسافت سیستم جدیدی به نام Copilot برای اپلیکیشن ها و سرویس های نرم افزاری مایکروسافت 365 معرفی کرد که مبتنی بر هوش مصنوعی است. این سیستم به کاربران کمک می کند تا اسناد، ایمیل، فایل های پاورپوینت و … را از طریق هوش مصنوعی ایجاد کنند. Microsoft CoPilot به شما کمک می کند با برنامه های خانواده Microsoft 365 مانند یک دستیار مجازی کار کنید.

Copilot در قالب منوی کناری در نرم افزار سری Office ظاهر می شود و به شما کمک می کند متن بنویسید، فایل های پاورپوینت را بر اساس اسناد Word ایجاد کنید و از ویژگی هایی مانند PivotTables در اکسل به نحو بهتری استفاده کنید. ساعاتی قبل از رویداد مایکروسافت، جزئیات سیستم Copilot فاش شد.

جارد اسپاتارو، رئیس تیم مایکروسافت 365 می گوید: “CoPilot با شما کار می کند و در نرم افزارهای Word، Excel، PowerPoint، Outlook، Teams و غیره تعبیه شده است که روزانه میلیون ها نفر از آن ها استفاده می کنند.” به گفته اسپتارو، Copilot یک روش کاملاً جدید برای کار است.

کاربران مایکروسافت 365 می توانند از Copilot بخواهند که اطلاعاتی درباره جلسه بعدی شرکت و تغییرات اخیر مانند استخدام های جدید ارائه دهد. Copilot را می توان در نرم افزار خانواده Office فراخوانی کرد. در نرم افزار Word، Copilot می تواند پیش نویس متن مورد نظر شما را بر اساس فایل های دیگر ایجاد کند. بعد از اینکه متن توسط هوش مصنوعی تولید شد، می توانید به راحتی آن را ویرایش کنید.

Microsoft Copilot اساساً یک ربات چت است. به این ترتیب می توانید از Copilot بخواهید که یک فایل پاورپوینت 10 اسلایدی بر اساس سند Word ایجاد کند یا داده های Excel را تجزیه و تحلیل کند. کاربران اکسل می توانند از CopyPilot برای ایجاد فوری SWOT یا PivotTable استفاده کنند. در تیم‌های مایکروسافت، Copilot جلسات ویدیویی را رونویسی می‌کند، اگر دیر به جلسه بپیوندید، نکات مهمی را از قبل به شما می‌گوید، و جزئیات وظایف کاری اعلام شده در جلسه را خلاصه می‌کند.

رئیس تیم مایکروسافت 365 به صراحت اعلام کرد که CoPilot همیشه بی نقص کار نمی کند: “CoPilot گاهی اوقات همه چیز را درست می کند و در موارد دیگر اشتباهات مفیدی انجام می دهد.”

مایکروسافت گفته است که CopyPilot در نرم افزار Outlook نیز استفاده می شود. به لطف هوش مصنوعی، زمان کمتری را صرف حذف و پاسخ به ایمیل‌ها خواهید کرد. Copilot می تواند موضوعات ایمیل را خلاصه کند و به طور خودکار پاسخ ایمیلی را که دریافت می کنید بنویسد. Copilot گزینه هایی دارد که می توانید لحن یا تعداد کلمات ایمیل را تغییر دهید.

این مقاله در حال بروز رسانی است…