حقایقی جالب درباره بازیگر جدید نقش اصلی سریال سقوط

مینی سریال «سقوط» ساخته سجاد پهلوان زاده این روزها در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است و سریالی است که بخاطر یکی از بازیگران آن به نام حمید فرخ نژاد بسیار پرطرفدار است.

پهلوان زاده نقش اصلی سریال خود را به بازیگر جدید و ناشناخته الناز ملک واگذار کرد که در ادامه با او بیشتر آشنا می شویم.


بیوگرافی الناز ملک
الناز ملک متولد ۱۳۷۴ است.
او فعالیت هنری خود را با عضویت در کلاس های بازیگری عامر دژاکام آغاز کرد.

او پس از حضور در ۲ فیلم کوتاه کافه فوساری و چاه قرمز وارد عرصه بازیگری شد و در فیلم های مکبث و ایوب خان امیر دژاکام حضور یافت.
او قبل از «سقوط» در یکی دیگر از سریال های زنجیره ای داخلی «آنتین» نقش کوچکی داشت.

درباره سریال سقوط

مینی سریال سقوط حمید فرخ نژاد به کارگردانی سجاد پهلوان زاده است که در اواخر بهار سال 1401 در شهر سقز در سکوت کامل خبری به دوربین رفت.
در زمان تولید هیچ خبر و عکسی منتشر نشد و تنها پس از انتقال حمید فرخ نژاد برای اولین بار نام این سریال در خبرها قرار گرفت. فرخ نژاد در این سریال به عنوان مامور امنیتی ظاهر شد.
الناز ملک و سجاد بابایی نقش های اصلی سریال را دختری ترک به نام آیسان و پسری کرد به نام ژاکان ایفا کردند.
عباس جمشیدی فر و وحید آقاپور دیگر بازیگران این سریال هستند.
سجاد پهلوان زاده، کارگردان پاییز، یکی از تدوینگران با تجربه سینما و تلویزیون، در اولین کارگردانی خود موضوع امنیت را در قالب یک داستان عاشقانه کردی ارائه کرد.
این سریال درباره نقش جمهوری اسلامی در مبارزه با داعش در عراق است و گفته می شود با حمایت نهادهای امنیتی این کشور ساخته می شود.
در خلاصه داستان پاییز آمده است: «آیسون و جکن با گذراندن روزهای سخت اولیه زندگی مشترک، دوباره عاشقانه جان می‌گیرند. آنها به ماه عسل می روند تا درخت عشقشان را آبیاری کنند… سفری که به تاریکی ختم می شود.”
در این سریال محمدحسین مهدویان کارگردان جوان و سرشناس سینما به عنوان مشاور کارگردان حضور دارد. سجاد پهلوان زاده کارگردان پاییز پیش از این در بسیاری از کارهای قبلی مهدویان به عنوان تدوینگر کار کرده بود.
اعظم بهروز فیلمنامه سریال پاییز را بر اساس طرحی از بهجت شریف نوشته است.
محمدرضا منصوری که پیش از این در ساخت فیلم «سیشلیک» با محمدحسین مهدویان به عنوان تهیه کننده همکاری داشته، به عنوان تهیه کننده سریال پاییز نیز حضور دارد.
این مجموعه پاییز هر چهارشنبه ساعت 8 صبح روی پلتفرم فیلم پخش می شود.