5 محصول رها شده اپل که باید دوباره راه اندازی شوند


برای مدت طولانی، اپل iMac را در دو اندازه مختلف عرضه می کرد. اما دو سال پس از معرفی iMac 24 اینچی در سال 2021، این شرکت نسخه بزرگتر مبتنی بر پردازنده اینتل را متوقف کرد و هنوز مدل سیلیکونی اپل را معرفی نکرده است. بنابراین اگر نسخه 24 اینچی برای شما مناسب نیست، متاسفانه گزینه دیگری برای انتخاب ندارید.

راه اندازی مجدد آی مک 27 اینچی به کاربران این امکان را می دهد که از نمایشگر خیره کننده رتینا و طراحی دیدنی iMac در مقیاس بزرگتر لذت ببرند و خبر خوب این است که این امر احتمالاً به واقعیت تبدیل می شود. البته، می‌توانید یک مک استودیو و یک نمایشگر استودیویی 27 اینچی بخرید، اما برای داشتن این ترکیب، باید 3598 دلار، بدون احتساب هزینه ارتقا، هزینه کنید. در حالی که iMac 27 اینچی ارزان تر است و هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

اپل احتمالاً دلایل خوبی برای توقف تولید iMac 27 اینچی دارد. به عنوان مثال، تعمیر یا پیدا کردن قطعات داخلی دشوار است، و اگر قصد ارتقاء آن را دارید، ممکن است مجبور شوید یک دستگاه جدید بخرید. شاید طراحی مجدد iMac بزرگتر در حال حاضر منطقی نباشد. اما بسیاری از کاربران مایل به عرضه مجدد این محصول هستند.

مک بوک 12 اینچی