5 سرویس چت و برقراری تماس های تصویری و صوتی برای گروه های ناشناس


اگر می خواهید جلسات صوتی و تصویری را به صورت ناشناس برگزار کنید، می توانید از چندین ابزار استفاده کنید. در این مقاله از تیرازیس فایل به معرفی 5 سرویس چت و برگزاری تماس های تصویری و صوتی گروهی ناشناس می پردازیم.

سایت ویدئو کنفرانس گروهی بدون ثبت نام

سایت ویدئو کنفرانس گروهی بدون ثبت نام

بیشتر ابزارها و برنامه‌هایی که برای تماس ویدیویی استفاده می‌شوند، نیاز دارند تا با وارد کردن ایمیل یا شماره خود، یک حساب کاربری ایجاد کنید. با این حال، ابزارها و سایت هایی وجود دارند که می توانید بدون وارد کردن ایمیل یا شماره و حتی ایجاد حساب کاربری از آنها استفاده کنید تماس صوتی گروهی فرم در ادامه به معرفی چند سایت و نرم افزار تماس تصویری گروهی می پردازیم.

سایت و برنامه چت گروهی آنلاین جیتسی

Jitsi یکی از ابزارهایی است که می توانید از آن برای سازماندهی کنفرانس ویدیویی آنلاین استفاده کنید. Jitsi یک ابزار متن باز است که به شما امکان می دهد به راحتی تماس های ویدیویی چند نفره ایجاد کنید. برای کار با این ابزار و گرفتن قرار تماس ویدیویی گروهی می توانید با گوشی یا کامپیوتر خود وارد سایت شوید. همچنین در پایین سایت می توانید اپلیکیشن تماس تصویری گروهی Jitsi را برای گوشی خود از طریق گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. پس از ورود به سایت جیتسی می توانید آدرس آدرس کنفرانس خود را در کادر وسط صفحه تایپ کنید. اگر نمی خواهید آدرس را تایپ کنید، خود سایت آدرس های پیشنهادی را برای شما قرار می دهد. پس از تایپ آدرس URL، روی Start Meeting کلیک کنید.

تماس تصویری گروهی

در صفحه بعد می توانید تنظیم کنید که میکروفون یا دوربین فعال باشد یا خیر.

جلسه آنلاین رایگان

اگر روی نماد چرخ دنده کلیک کنید، کادر تنظیمات برای شما باز می شود. در این کادر می توانید گزینه های زبان، پروفایل، تقویم و صدا را تغییر دهید.

سیستم جلسات آنلاین

در نهایت روی Join Meeting کلیک کنید تا پس از تغییر تنظیمات و وارد کردن نام مستعار، یک جلسه آنلاین ایجاد کنید.

تماس صوتی گروهی

پس از ورود به سیستم، لینک جلسه آنلاین رایگان را برای دوستان خود ارسال کنید تا بتوانند به چت صوتی، تصویری یا متنی شما اضافه شوند.

نرم افزار جلسات

چگونه یک تماس چند نفره برقرار کنیم؟ با سایت MiroTalk

با استفاده از MiroTalk، می توانید به راحتی جلسات گروه صوتی یا تصویری را سازماندهی کنید. اتاق مجازی رایگان MiroTalk علاوه بر سادگی، سرعت بالایی نیز دارد. برای برقراری تماس تصویری با استفاده از MiroTalk، با تلفن یا رایانه خود وارد سایت شوید. صفحه را به سمت پایین بکشید. آدرسی را در کادر مشخص شده وارد کرده و روی Join Room کلیک کنید.

نرم افزار تماس تصویری گروهی

چند ثانیه صبر کنید. سپس گزینه Allow را انتخاب کنید تا امکان دسترسی به میکروفون و دوربین فراهم شود.

چت گروهی

اسمت را وارد کن. Join Meeting را انتخاب کنید. اکنون جلسه شما شروع می شود و می توانید به آن بپیوندید و لینک را برای دوستان خود ارسال کنید.

تماس تصویری چند نفره

تماس صوتی چند نفره توسط Jam

سایت دیگری که می توانید از آن استفاده کنید جم است. تفاوت این ابزار با سایر سایت های معرفی شده در این است که در جم می توانید جلسات صوتی ایجاد کنید و جلسات تصویری امکان پذیر نیست. تنظیم یک جلسه صوتی با Jam بسیار آسان است. کافیست وارد سایت جم شوید. سپس در صفحه اصلی سایت بر روی Start Room کلیک کنید.

نرم افزار جلسات آنلاین

پس از آن جلسه صوتی شما شروع می شود و می توانید لینک را برای دوستان خود ارسال کنید.

Mumble یک سیستم جلسه آنلاین است

برای برقراری تماس ویدیویی با استفاده از Mumble وارد سیستم شوید. مانند ابزارهای قبلی، یک آدرس URL برای جلسه خود ایجاد کنید یا از نام پیشنهادی سایت استفاده کنید. روی ایجاد کلیک کنید.

ویدئو کنفرانس آنلاین

در صفحه باز شده اطلاعاتی مانند نام میزبان، تعداد افرادی که می خواهند در جلسه شرکت کنند و مکان را مشخص کنید. نام هاست را می توان به دلخواه قرار داد. پس از آن صفحه را به پایین بکشید و گزینه های نام، ایمیل و … را پر کنید سپس می توانید جلسه را شروع کنید.

اپلیکیشن تماس تصویری گروهی

یک جلسه در Google Meet به صورت ناشناس ایجاد کنید

همچنین می‌توانید از Google Meet برای سازماندهی جلسات ویدیویی استفاده کنید. به تماس تصویری گروهی با Google Meet باید حساب کاربری داشته باشید. برای ناشناس بودن و عدم استفاده از ایمیل خود، باید یک Gmail ایجاد کنید و از Gmail ایجاد شده فقط برای چت گروهی در Google Meet استفاده کنید. بنابراین، پس از ساخت جی میل، برای یادگیری نحوه استفاده از این ابزار، می توانید آموزش کامل استفاده از گوگل میت را مطالعه کنید.

یک جلسه در Google Meet ایجاد کنید

اگر به دنبال برنامه های ایمن برای چت هستید، می توانید مقاله 13 مورد از بهترین برنامه های امن برای چت در اندروید، آیفون، ویندوز و … را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله امروز به معرفی چندین سایت و نرم افزار برای برگزاری جلسات آنلاین پرداختیم. چه برنامه چت گروهی رایگان دیگری را می شناسید؟ شما می توانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه جلسات آنلاین به صورت تصویری و صوتی با نرم افزار جلسات معرفی شده در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.