5 دلیل برای خرید و 5 دلیل برای نخریدن گوشی سامسونگ


گوشی های برند سامسونگ معمولا با قیمت بالاتری نسبت به مدل های مشابه دیگر شرکت ها در هر رنج قیمتی به فروش می رسند.

یکی از دلایلی که سامسونگ گوشی های هوشمند خود را با قیمت بالاتری نسبت به سایر برندها به فروش می رساند این است که این غول فناوری کره جنوبی هزینه تبلیغات بسیار بالاتری نسبت به سایر شرکت ها دارد و دلیل دیگر مربوط به هزینه های هنگفتی است که برای تحقیق و توسعه صرف می کند. از سوی دیگر، این امر باعث می شود بسیاری از افراد در هنگام نیاز به خرید گوشی، سامسونگ را به عنوان یکی از اولین برندها به یاد بیاورند.

با این حال قیمت بالاتر گوشی های سامسونگ نسبت به محصولات مشابه خود در بازار می تواند یکی از دلایل دلسرد شدن برخی مشتریان از خرید گوشی های گلکسی باشد.

نتیجه

به طور کلی اگر به برند سامسونگ علاقه مند هستید و نمی توانید با گوشی های شرکت های دیگر کار کنید و از طرفی دلایل ذکر شده برای عدم خرید محصولات این شرکت در اولویت شما نیست و یا دلایل ذکر شده برای خرید این دستگاه ها با شما مطابقت دارد. نیازها و سلیقه ها، احتمالا گوشی های گلکسی سامسونگ. آنها برای شما مناسب خواهند بود.

از سوی دیگر، اگر دلایل عدم خرید گوشی های سامسونگ با نیازها و اولویت های شما مطابقت داشته باشد و به این برند باز نباشید، احتمالا برخی از گوشی های هوشمند ساخت شرکت های دیگر نیز می توانند توجه شما را به خود جلب کنند.