یک گیمر 18 ساله در یک تورنمنت برنده NFT شد و آن را به قیمت 1.6 میلیون دلار فروخت


اگرچه شور اولیه برای NFT ها از بین رفته است، این فناوری همچنان مورد توجه برخی افراد و شرکت ها قرار دارد. با بهبود شرایط بازار کریپتو، یک توکن غیرقابل تعویض اکنون به قیمت 1000 اتر (1.6 میلیون دلار) فروخته شد. این مصنوع دیجیتال، مانند بسیاری از NFT های اخیر که با قیمت های بالا فروخته شده اند، از مجموعه Bored Ape Yacht Club است.

یک گیمر 18 ساله به نام کایل جکسون که بیشتر با نام مونگراال شناخته می شود، یک NFT کمیاب از مجموعه Bored Ape Yacht Club را به مبلغ 1000 اتر به میلیاردری به نام فروخت. آدام ویتزمن فروخته شد.

منگرال که به دلیل موفقیت در بازی Fortnite به شهرت رسید، به دلیل کسب بالاترین امتیاز در بازی NFT معروف به Dookey Dash، یک NFT گران قیمت را خریداری و فروخت. این گیمر می گوید:

طبق گزارش TheChainSaw، هفته گذشته، یکی از جوامع بزرگ وب 3 به نام UpDAO پیشنهادی به ارزش 690 واحد WETH (معادل 1.1 میلیون دلار در آن زمان) برای خرید NFT Mongrel ارائه کرد. وب سایت معروف میم به نام 9GAG نیز پیشنهادی به ارزش 999 Tether (حدود 1.6 میلیون دلار) برای خرید این NFT ارائه کرد. اما این نشانه غیر قابل تعویض در نهایت ویتزمن اعلام وصول.