یک کشف باورنکردنی: کلمه سامسونگ یکی از پرکاربردترین رمزهای عبور در جهان است


بدیهی است که هرچه رمز عبوری که انتخاب می‌کنید پیچیده‌تر باشد، احتمال دسترسی افراد دیگر به حساب شما کمتر می‌شود. بسیاری از افراد یک رمز عبور ساده برای حساب کاربری خود انتخاب می کنند و یک مطالعه جدید نشان می دهد که گروه قابل توجهی از افراد دوست دارند از نام های تجاری به عنوان رمز عبور استفاده کنند.

به گزارش Android Authority به نقل از گزارش این شرکت Nordpass، سامسونگ با S کوچک، یکی از پرکاربردترین رمزهای عبور در حداقل 30 کشور در سراسر جهان است. مشخص است که تعداد افرادی که از این رمز عبور استفاده می کنند هر سال افزایش می یابد.

سه سال پیش کلمه سامسونگ در لیست پرکاربردترین پسوردها در رتبه 198 قرار گرفت. یک سال بعد، محبوبیت این رمز عبور افزایش یافت و سامسونگ به جایگاه 189 رسید. در سال 2021، این رمز عبور رتبه 78 را به خود اختصاص داد. نام برندهای دیگر مانند نایک و آدیداس نیز در لیست رمزهای محبوب دیده می شود.

مقالات مرتبط:

استفاده از نام تجاری به عنوان رمز عبور ایده خوبی نیست، اما حداقل به بدی استفاده از عبارت رمز عبور نیست. آمارها نشان می دهد که رمز عبور همچنان پر استفاده ترین رمز عبور در جهان است. در رتبه های بعدی به ترتیب «12345» و «123456789» و «مهمان» قرار دارند.

استفاده از S بزرگ در نام انگلیسی سامسونگ به عنوان رمز عبور تفاوت چندانی ایجاد نمی کند. طبق یک مطالعه، رمزهای عبور هفت کاراکتری مانند سامسونگ تنها در هفت ثانیه شکسته می شوند. اکثر رمزهای عبور امروزی ترکیبی از اعداد و حروف نیستند و بسیار ساده هستند، به همین دلیل است که در کمتر از یک ثانیه می توان آنها را شکست.

هنگام ایجاد حساب کاربری حتما از رمز عبور قوی استفاده کنید. چنین رمز عبوری شامل اعداد، حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و نمادهایی مانند هشتگ است.