گیمبال DJI RS 3 Mini با پشتیبانی از فیلمبرداری کلی و سایر ویژگی های جذاب معرفی شد


DJI RS 3 Mini رسما معرفی شد. این محصول جایگزینی کوچکتر و سبکتر برای گیمبال های RS 3 و RS 3 Pro است که تنها 795 گرم وزن دارد. این گیمبال مجهز به تثبیت کننده های نسل سوم Ronin است که به طور خاص برای دوربین های DSLR و دوربین های بدون آینه طراحی شده است. وزن این دستگاه نسبت به RS 3 Pro به نصف کاهش یافته است و به راحتی می توان آن را در کوله پشتی قرار داد و کاربران می توانند با یک دست از آن برای تثبیت فیلم استفاده کنند.

اگرچه گیمبال جدید DJI با پسوند Mini عرضه می شود، اما از دوربین هایی با وزن حداکثر دو کیلوگرم نیز پشتیبانی می کند. DJI لیست کاملی از دوربین های پشتیبانی شده را در وب سایت خود ارائه کرده است، از جمله Canon EOS R5 مجهز به لنز RF24-70mm F2.8 STM، Sony Alpha 7S III با لنز 24-70mm F2.8 GM و Fuji X. -H2S با لنز XF 18-55 میلی متری F2.8-4 نوک تیز. این شرکت همچنین ادعا کرده است که امکان استفاده از لنزهای زوم بدون تعادل مجدد در RS 3 Mini وجود دارد.

DJI RS 3 Mini از فناوری تثبیت کننده RS 3 Pro استفاده می کند. این ویژگی به ضبط ویدیوهای بدون لرزش حتی در حین اجرا کمک می کند. صفحات دو لایه این گیمبال امکان عکسبرداری در حالت عمودی را بدون نیاز به لوازم جانبی اضافی یا محدود کردن حرکات آن فراهم می کند. قابلیتی که مخصوصا برای تولیدکنندگان محتوا در شبکه های اجتماعی مفید است.