گوگل پیکسل فولد با دوربین سه گانه و طراحی جذاب در رندرهای غیر رسمی دیده شد


جان پروسر که در سال های گذشته بارها با افشای اطلاعات گوشی های معرفی نشده اپل خبرساز شده بود، اکنون چندان فعال نیست، اما چندی پیش با افشای رندرهای دقیق پیکسل واچ، ساعت هوشمند گوگل، بار دیگر سرفصل ها Prosser در آخرین اقدام خود رندرهای منتسب به Pixel Fold را در دسترس قرار داده است.

رندر غیر رسمی از گوشی تاشو Google Pixel Fold از نمای پشت

به گزارش VonArena، جان پروسر می گوید که Pixel Fold در حال ساخت است و برخلاف برخی شایعات، این دستگاه با نام Pixel Notepad در دسترس نیست. به گفته پروسر، رندرهای جدید بسیار دقیق و بر اساس تصاویر واقعی محصول هستند.

نمای نزدیک از Google Pixel Fold، تلفن تاشو سفید غیررسمی

گوشی تاشو گوگل احتمالا در رنگ های سفید و مشکی با قیمت 1799 دلار روانه بازار می شود. گوگل در حال حاضر از Pixel Fold به عنوان Project Passport یاد می کند. این دستگاه دارای یک صفحه نمایش با سوراخ دایره ای در بیرون برای میزبانی دوربین سلفی 9.5 مگاپیکسلی خواهد بود.

نمایشگر داخلی پیکسل فولد نیز میزبان یک دوربین 9.5 مگاپیکسلی در قسمت بالایی خود است. شایعات قبلی ادعا می کردند که گوگل پیکسل فولد از نمایشگر داخلی 7.6 اینچی با نرخ رفرش 120 هرتز استفاده خواهد کرد.

Google Pixel Fold در حالت بسته از نمای نمایه رندر غیر رسمی

نکته قابل توجه این است که بر اساس رندرها، دو طرف نمایشگر پیکسل فولد در هنگام بسته بودن گوشی کاملاً همپوشانی دارند. از طرفی حاشیه های ضخیم اطراف صفحه نمایش تا حد زیادی قابل مشاهده است.

Google Pixel Fold در حالت رندر غیر رسمی

مقاله مرتبط:

گوگل بلندگوهای Pixel Fold را در بالا و پایین گوشی قرار داده و حسگر اثرانگشت را با دکمه پاور در کناره یکپارچه می کند. هیچ حسگر اثر انگشت درون صفحه‌ای در Pixel Fold وجود نخواهد داشت.

پنل پشتی Pixel Fold میزبان سه دوربین است که آرایشی شبیه به حرف انگلیسی i به صورت افقی دارند. این جزیره دوربین یک سری تفاوت با جزیره دوربین پیکسل 7 دارد.

در حال حاضر مشخص نیست Pixel Fold چه زمانی رونمایی و عرضه خواهد شد.