گوگل هوش مصنوعی Duet را به جیمیل می آورد


مدتی است که گوگل به طور رسمی ویژگی هایی را آزمایش می کند که به کاربران Gmail و Docs کمک می کند بهره وری بیشتری داشته باشند. هوش مصنوعی مولد در آینده تحت عنوان جدیدی به برنامه‌های Slides، Sheet و Meet اضافه خواهد شد: Duet AI.

Duet حس همکاری متنی را برمی انگیزد و این همان راهی است که گوگل به رابطه بین کاربران و هوش مصنوعی نگاه می کند. اگر این نام آشنا به نظر می رسد، کروم از این نام برای طراحی مجدد استفاده کرد اما هرگز راه اندازی نشد.

در Google Docs، Gmail و Slides، شما پنلی به نام Sidekick خواهید داشت که می تواند در کنار آواتار نمایه شما در گوشه بالا سمت راست قرار گیرد و ایمیل یا سند شما را تجزیه و تحلیل کند. علاوه بر این، می تواند یادداشت های سخنران را برای هر اسلاید ایجاد کند.

هوش مصنوعی مولد در اسلایدهای گوگل قادر به تولید تصاویر از پیام های متنی است. شما یک پانل با عنوان “Help me visualization” دریافت خواهید کرد که در آن می توانید آنچه را که می خواهید با توانایی انتخاب سبک وارد کنید: هیچ چیز، عکاسی، تصویرسازی، پس زمینه و کلیپ آرت. مجموعه ای از 6 تا 8 طرح با قابلیت “مشاهده بیشتر” در اختیار شما قرار خواهد گرفت.