گوگل برندگان جوایز پلی استور 2022 را اعلام کرد


ما به پایان سال 2022 نزدیک می شویم و این بدان معناست که فصل جوایز آغاز شده است. اکنون تیم تحریریه گوگل پلی اعلام کرده است که امسال کدام اپلیکیشن ها و بازی ها به عنوان برنده در اپ استور این شرکت انتخاب شده اند.

گوگل با انتشار پستی در وبلاگ، برندگان بهترین جوایز پلی استور 2022 را اعلام کرد. در حالی که اکثر برنامه ها و بازی های این لیست توسط تیم تحریریه گوگل پلی انتخاب شده اند، این شرکت چند برنامه و بازی را نیز به عنوان برنده انتخاب کاربران اعلام کرده است.

به گفته AndroidAuthority، جوایز Google Play امسال شامل بهترین ها در دسته های مختلف مانند بهترین ها، بهترین ها برای تبلت ها، پرفروش ترین ها و غیره خواهد بود. با این حال، غول جستجوی اینترنتی می گوید دو تغییر جدید در جوایز امسال نسبت به سال گذشته ایجاد کرده است. این لیست اکنون بخشی برای برترین برنامه های Chromebook و همچنین دسته بندی برای ژانرهای مختلف بازی اضافه کرده است.

بهترین اپلیکیشن گوگل پلی در سال 2022 به Dream تعلق گرفت. این برنامه هنری مبتنی بر هوش مصنوعی با دریافت توضیحات متنی تصاویر مورد نظر کاربر را ایجاد می کند. عنوان بهترین بازی 2022 گوگل پلی نیز به Apex Legends Mobile، یک بازی تیراندازی چندنفره بسیار پرطرفدار از Respawn Entertainment تعلق گرفت که بیشتر اوقات در لیست 10 دانلود برتر قرار داشته است.

برنامه اشتراک عکس BeReal نیز به عنوان بهترین برنامه Google Play 2022 از نظر کاربران انتخاب شد. بهترین بازی از نگاه مردم امسال با نظر ویراستاران گوگل پلی یکی بود و این عنوان به Apex Legends Mobile تعلق گرفت.

مقاله مرتبط:

بهترین برنامه‌های Google Play 2022 در هر بخش

  • بهترین برنامه سرگرمی: PetStar
  • بهترین برنامه توسعه شخصی: Breathwork
  • بهترین برنامه برای نیازهای روزانه: Plant Parent
  • بهترین برنامه ناشناس: بازیابی دو و میدانی
  • بهترین برنامه: برنامه STIGMA
  • بهترین اپلیکیشن ساعت هوشمند: Todoist
  • بهترین برنامه تبلت: جیبی
  • بهترین برنامه Chromebook: BandLab

بهترین بازی های سال 2022 گوگل پلی در هر بخش

برخی از دیگر جوایز برجسته Google Play 2022 عبارتند از: آتش و خون جرج آر آر مارتین به عنوان پرفروش ترین کتاب و خوشحالم که مادرم درگذشت. مک کردی به عنوان بهترین کتاب صوتی.

اکنون که امسال تقریباً به پایان رسیده است، فکر می کنید بهترین برنامه ها و بازی های Google Play در سال 2022 کدامند؟ آیا با Google Choices موفق هستید؟