گوگل: برای کاهش استرس و داشتن خواب بهتر، قبل از رفتن به رختخواب از تلفن خود استفاده نکنید


گزارش کردن Gizchina، گوگل اخیراً سه نکته را در وبلاگ محبوب خود The Keyword به اشتراک گذاشته است تا به کاربران کمک کند بر اضطراب غلبه کنند و سلامت روان خود را بهبود بخشند. اولین نکته این است که کمتر با گوشی خود کار کنید. با این کار می توانید استرس را کاهش دهید و از زمان خود بهتر استفاده کنید. مهم است که گوشی هوشمند خود را هنگام خواب کنار بگذارید.

نکته دوم بهبود کیفیت خواب است که ارتباط تنگاتنگی با استرس دارد. Google توصیه می‌کند دستگاه خود را جدا کرده و یک روال خواب برای این کار تنظیم کنید. به عنوان مثال، هر شب در ساعت معینی به رختخواب بروید و چند دقیقه قبل از خواب و استراحت، دستگاه های خود را خاموش کنید.

گوگل همچنین توصیه می کند که کمتر از دستگاه هایی مانند گوشی های هوشمند استفاده کنید. نور آبی این دستگاه ها می تواند باعث مشکلات خواب شود. از سوی دیگر، دوری از ایمیل ها و رسانه های اجتماعی می تواند به کاهش سطح استرس و اضطراب کمک کند.

کارشناسان گوگل می گویند که استرس بخشی عادی از زندگی ما است و گاهی اوقات در محیط مدرن بسیار چالش برانگیز می شود، اما همه ما باید یاد بگیریم که علائم چنین استرسی را بشناسیم و بهتر از خود مراقبت کنیم. با خودآگاهی بهتر و مدیریت استرس می توانیم فشارهای ناشی از این پدیده را کاهش دهیم.

به طور کلی، گوگل کاربران را تشویق می کند که از گوشی های هوشمند سالم تر و آگاهانه تر استفاده کنند. این شرکت امیدوار است با ارائه ویژگی های مرتبط با مدیریت سلامت به کاربران کمک کند تا زندگی متعادل و سالم تری را تجربه کنند. اگر می خواهید سطح استرس خود را کاهش دهید، سلامت روانی بهتری داشته باشید و همچنین خواب بهتری را تجربه کنید، قطع ارتباط با دستگاه هایی مانند گوشی های هوشمند بسیار مهم است.