گوگل احتمالا پیکسل واچ 2 را در کنار سری پیکسل 8 معرفی خواهد کرد


طبق شایعات، گوگل از هم اکنون کار روی نسل دوم ساعت هوشمند خود را آغاز کرده است و به نظر می رسد که انتظار برای معرفی این محصول به زودی به پایان برسد. به گزارش 9to5Google، این غول جستجوی اینترنتی قصد دارد تا اواخر سال جاری از نسل جدید ساعت هوشمند خود در کنار سری پیکسل 8 رونمایی کند.

به نظر می رسد پیکسل واچ 2 از تراشه جدید و عمر باتری بهتری بهره خواهد برد که تحولی هیجان انگیز برای این محصول خواهد بود. نسل دوم ساعت هوشمند گوگل احتمالا به تراشه اگزینوس 9110 مجهز خواهد شد که می تواند به بهبود عمر باتری آن کمک کند و کارهای سنگین تری را به آرامی و روان انجام دهد.

انتظار داریم پیکسل واچ 2 از نظر نرم افزاری پیشرفت های قابل توجهی را برای ارمغان به ارمغان بیاورد. این دستگاه به احتمال زیاد زبان طراحی جدید گوگل را ارائه خواهد کرد. ظاهری که اولین بار با معرفی اندروید 12 رونمایی شد و رابط کاربری پویا تری با گزینه های سفارشی سازی بهتر ارائه می دهد. WearOS همچنین قرار است به‌روزرسانی‌های جدیدی را دریافت کند و انتظار داریم ویژگی‌های تناسب اندام از جمله اندازه‌گیری دمای پوست و آمار اشباع اکسیژن را اضافه کند.

معرفی Pixel Watch 2 در کنار Pixel 8 و Pixel 8 Pro ترکیبی قدرتمند از محصولات گوگل را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد و باید دید عملکرد جدیدترین ساعت هوشمند این شرکت در مقایسه با دستگاه های رقیب مانند ساعت های اپل و سامسونگ چگونه خواهد بود. بر اساس برخی شایعات اخیر، غول جستجوی اینترنتی قصد دارد ساعت پیکسل پیکسل را به همراه گوشی تاشو پیکسل عرضه کند.