گوگل احتمالا به دنبال ساخت یک گوشی تاشو شبیه به گلکسی زد فلیپ 4 است


Pixel Fold گوگل به طور رسمی معرفی شده است و البته تا ماه آینده عرضه نخواهد شد. اکنون به نظر می رسد که غول جستجوی اینترنتی در حال آماده شدن برای گوشی های تاشوی آینده خود است.

جورج هوانگ، مدیر محصول گوگل پیکسل در مصاحبه اخیر خود در پاسخ به سوالی در مورد گوشی های تاشو اعلام کرد که تیم پیکسل قطعا به انواع دستگاه های تاشو و فناوری های آنها علاقه مند است.

این به هیچ وجه تایید نمی کند که گوگل در آینده نزدیک از گوشی پیکسل فلیپ رونمایی خواهد کرد، اما ما انتظار داریم که دستگاه تاشو بعدی این شرکت چیزی شبیه به گلکسی ZFlip 4 یا Motorola Razr 2022 باشد.

نوشته شده توسط TechRadar، گوگل ممکن است تصمیم بگیرد که از فرم فاکتور کلاسیک تاشو در محصولات خود استفاده کند. البته ساخت چنین محصولی قطعاً آسان نیست و منطقی به نظر می‌رسد که ابتدا Pixel Fold را قبل از حرکت به سمت فرم فاکتوری مشابه Pixel Flip منتشر کنید.

برخی از برندهای گوشی های تاشو دو نوع محصول را ارائه می دهند که سامسونگ نمونه بسیار خوبی از آنهاست. این بدان معنی است که شرکت ها تمایل دارند چندین گزینه را برای مشتریان علاقه مند به دستگاه های تاشو ارائه دهند.

هوانگ او می‌گوید: «تمرکز ما این بود که با طراحی مجدد اجزایی مانند دوربین، مطمئن شویم که بهترین دستگاه تاشو را در سراسر جهان ارائه می‌کنیم.

گوگل ادعا می کند که Pixel Fold به یکی از بادوام ترین لولاها در میان گوشی های تاشو مجهز شده است. نمایشگر خارجی این محصول نیز به گونه ای طراحی شده است که تجربه ای مشابه کار با گوشی های معمولی را ارائه دهد تا کاربران تنها در صورت نیاز به نمایشگر داخلی 7.6 اینچی از آن استفاده کنند.

هوانگ او در رابطه با عقب ماندن گوگل از سامسونگ در بازار گوشی های تاشو، می گوید که این موضوع مربوط به هماهنگی سخت افزار، نرم افزار و برنامه هاست و بازخوردهای اولیه نشان می دهد که غول جستجوی اینترنتی در مسیر درستی قرار دارد.