گوشی مقرون به صرفه سامسونگ گلکسی A04 اندروید 13 را دریافت کرد


گلکسی A04 یک گوشی نسبتا جدید و مقرون به صرفه است که پیش نیازهای دریافت آپدیت اندروید 13 را دارد. این محصول در ماه اکتبر پس از انتشار نسخه عمومی اندروید 13 معرفی شد و مهم ترین ویژگی آن باتری و صفحه نمایش بزرگ است.

از آنجایی که گلکسی A04 یک محصول ارزان قیمت است، جای تعجب نیست که سامسونگ بلافاصله پس از انتشار اندروید 13 آن را به نسخه جدید سیستم عامل موبایل گوگل به روز نکرده است. با این حال، بازار بزرگی برای دستگاه های ارزان قیمت و تاخیر وجود دارد. به روز رسانی بیش از حد آن تصمیم خوبی نیست.

پس از اینکه بسیاری از دستگاه های رده بالا و میان رده سامسونگ به اندروید 13 آپدیت شدند، اکنون زمان آن رسیده است که گلکسی A04 به عنوان یکی از گوشی های اقتصادی جدید این شرکت، این آپدیت را دریافت کند. این آپدیت در حال حاضر برای کاربران قزاقستان در دسترس است و انتظار می رود در روزهای آینده برای سایر کاربران جهان نیز عرضه شود.

به گزارش PhoneArena، آپدیت اندروید 13 برای سامسونگ گلکسی A04 با شناسه A045FXXU1BWB1 منتشر شده است و همچنین شامل وصله امنیتی دسامبر 2022 است. البته این به روز رسانی به One UI 5 محدود شده است. سامسونگ معمولاً جزئیات زیادی در مورد به روز رسانی گوشی های ارزان قیمت خود ارائه نمی دهد، بنابراین نمی دانیم دقیقا چه زمانی در سایر نقاط جهان عرضه می شود.

گلکسی A04 از نظر مشخصات فنی چندان جالب نیست. این گوشی نیازهای اولیه مشتریان از جمله باتری 5000 میلی آمپر ساعتی، صفحه نمایش بزرگ 6.5 اینچی با وضوح HD+ و از همه مهمتر قیمت بسیار مقرون به صرفه را برآورده می کند.