گوشی تاشو گوگل پیکسل فولد احتمالا در سه ماهه چهارم سال 2023 عرضه خواهد شد


در چند سال گذشته، شایعات زیادی در مورد گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل دیده بودیم، اما ماه گذشته، یک منبع موثق اولین رندرهای این دستگاه را به اشتراک گذاشت. حالا یک رسانه خبری کره جنوبی جزئیات بیشتری از این محصول منتشر کرده است.

به گفته Elec، گوگل قصد دارد تولید انبوه پیکسل فولد را در سه ماهه سوم سال 2023 آغاز کند. این بدان معناست که دستگاه تاشو این غول جستجوی اینترنتی قطعا در نیمه اول سال جاری عرضه نخواهد شد و بنابراین می‌توان انتظار داشت که این دستگاه تاشو عرضه شود. در سه ماهه آخر سال 2023 عرضه می شود.

در مقایسه، طبق گزارش های قبلی، سامسونگ تولید انبوه قطعات گلکسی زی فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 را در ماه می 2022 آغاز کرد و تولید این دستگاه یک ماه پس از آن آغاز شد. سرانجام این دو گوشی تاشو در آگوست 2022 رسماً رونمایی شدند.

طبق گفته AndroidAuthority، Pixel Fold انتظار می‌رود یک صفحه نمایش 7.57 اینچی تاشو با لایه‌ای از شیشه فوق‌العاده نازک (UTG) روی آن داشته باشد. این اطلاعات با جزئیات ارائه شده در شایعات قبلی متفاوت است.

گزارش جدید با استناد به پروژه تلفن تاشو گوگل در سال 2022 اشاره می کند که صفحه نمایش دستگاه ممکن است کیفیت پایین تری نسبت به Galaxy Zfold 3 و Zfold 4 سامسونگ داشته باشد. و قصد دارد از پنل دیگری استفاده کند. علاوه بر این، گفته می شود که Pixel Fold احتمالا از قلم استایلوس پشتیبانی نخواهد کرد.

در هر صورت با توجه به شواهد موجود احتمالا گوشی تاشو گوگل در نیمه اول سال جاری رونمایی نخواهد شد. البته این خبر با گزارش های قبلی در تناقض است زیرا قبلا گفته شده بود که دستگاه مذکور در آوریل یا می 2023 عرضه می شود. همچنین این احتمال وجود دارد که گوگل نیز مانند سری پیکسل 7 و تبلت پیکسل، اولین تاشو خود را به طور خلاصه نمایش دهد. تلفن بین آوریل و می.