گلکسی A34 5G از طراحی مشابه سری گلکسی اس 23 استفاده خواهد کرد


پس از عرضه موفقیت آمیز گوشی های پرچمدار سری گلکسی اس 23، حالا سامسونگ خود را برای معرفی محصولات میان رده جدید سری گلکسی A آماده می کند. پیش از این اعلام شده بود که غول فناوری کره جنوبی قصد دارد به طور کامل سری گلکسی A7x را کنار بگذارد و به همین دلیل گلکسی A54 5G پیشرفته ترین محصول این خانواده در سال جاری خواهد بود.

به طور منطقی، گلکسی A34 5G می تواند دومین پیشنهاد برتر در میان رده های سری گلکسی A سامسونگ باشد. با این حال سامسونگ چندین طرح جالب برای این دستگاه در نظر گرفته است. رندرهای گوشی مذکور نشان می دهد که بدنه پشتی آن شباهت زیادی به سری گلکسی اس 23 خواهد داشت زیرا آرایش دوربین سه گانه آن از ظاهر دوربین های پشتی پرچمداران جدید این برند بهره می برد. از طرفی پنل جلویی این اسمارت فون صاف به نظر می رسد و دوربین سلفی نیز در ناچ قطره ای بالای آن تعبیه خواهد شد.

اکنون اطلاعات فاش شده از بسته بندی محافظ صفحه نمایش گلکسی A34 5G طراحی این گوشی را نشان می دهد که تا حد زیادی با رندرهای منتشر شده قبلی از این محصول مطابقت دارد.

تصاویر بسته بندی محافظ صفحه نمایش گلکسی A35 5G به همراه سایر تصاویر گلکسی F14 5G، M14 5G و نسخه های 4G و 5G گلکسی A14 موجود است. این عکس ها نشان می دهد که F14 5G و M14 5G دارای ابعاد و طراحی صفحه نمایش یکسان خواهند بود و همین امر در مورد Galaxy A14 4G و A14 5G نیز صدق می کند.