گلکسی تب اس 9; هر آنچه که تاکنون در مورد تبلت های پرچمدار 2023 سامسونگ می دانیم


اگرچه اطلاعات زیادی از طراحی تبلت های جدید سامسونگ نداریم، اما با توجه به لو رفتن اولیه گلکسی تب اس 9، برخی از مشخصات آن ها را دیده ایم.

گزارش اختصاصی از رسانه ها SamMobile در ماه فوریه، این شرکت ادعا کرد که سری گلکسی تب اس 9 دارای گواهی IP67 خواهد بود. این یک ارتقاء مهم است. زیرا تبلت های پرچمدار سامسونگ هنوز در برابر آب مقاوم نبوده اند.

علاوه بر این، افشای نامیده می شود ریوگنوس در توییتر فاش شد که گلکسی تب اس 9 اولترا به نسخه اورکلاک شده اسنپدراگون 8 نسل 2 مجهز می شود، همان نسخه ای که در سری گلکسی اس 23 استفاده می شد. در مقایسه با اسنپدراگون 8 نسل 2 معمولی، گلکسی اسنپدراگون 8 نسل 2 سرعت کلاک پایه را 0.16 گیگاهرتز و سرعت کلاک GPU را 39 مگاهرتز افزایش می دهد. این اساساً مانند یک نسخه “به علاوه” از تراشه پرچمدار کوالکام است.

این افشاگر علاوه بر تراشه، از کاهش حجم باتری گلکسی تب اس 9 اولترا نیز خبر داده است. به گفته وی، این تبلت به باتری 10880 میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد که کمی کوچکتر از باتری 11220 میلی آمپر ساعتی تب اس 8 اولترا است. ناگفته نماند که ظرفیت این باتری همچنان 10758 میلی آمپر ساعت است آیپد پرو 2022 بیشتر است و مانند تبلتی با دوام به نظر می رسد.

متاسفانه اطلاعات بیشتری در مورد سری گلکسی تب اس 9 در دسترس نیست. آیا مدل پایه Tab S9 این بار به صفحه نمایش OLED ارتقاء می یابد؟ آیا سامسونگ در این سه مدل سایزهای 11، 12.4 و 14.6 اینچی را حفظ خواهد کرد؟ این و بسیاری از سوالات دیگر درباره سری گلکسی تب اس 9 بی پاسخ مانده است. این مقاله با فاش شدن اطلاعات جدید در مورد تبلت های سامسونگ به روز خواهد شد.

قیمت گلکسی تب اس 9 سامسونگ چقدر خواهد بود؟