گلکسی اس 24 اولترا احتمالا دارای دوربین زوم 150 برابری خواهد بود


شایعات در مورد گلکسی اس 24 خیلی قبل از اینکه توسعه گلکسی اس 23 به پایان برسد آغاز شد. یکی از این شایعات حاکی از آن است که گلکسی اس 24 اولترا دوربین تله فوتو بهبود یافته ای خواهد داشت و امروز اطلاعاتی در مورد این موضوع فاش شده است.

به گزارش Sammobile و بر اساس توییت منتشر شده توسط افشاگری به نام RGcloudSGalaxy S24 Ultra دارای دوربین تله فوتو با روشنایی Gen4 و دیافراگم بین F2.5 و F.9 خواهد بود. هر دوی اینها دوربین تله فوتو را قادر می‌سازد با زوم 150 برابری عکس بگیرد که 50 درصد بیشتر از زوم 100 برابری گلکسی اس 22 است.

جالبتر این است که افشاکننده ادعا می کند که دوربین تله فوتو در گلکسی اس 24 می تواند قابلیت زوم متغیر داشته باشد. ماه گذشته، زمانی که LG Innotek یک دوربین تله فوتو را معرفی کرد که می تواند محدوده زوم پیوسته 4x تا 9x را ارائه دهد، امیدوار بودیم که Galaxy S24 دارای ویژگی مشابهی باشد و به نظر می رسد چنین ویژگی را در پرچمدار 2024 شاهد باشیم. . ما یک شرکت خواهیم بود.

به گفته این افشاگر، دوربین تله فوتو در گلکسی اس 24 با وجود ارائه قابلیت های زوم بسیار بهتر نسبت به نسل قبلی خود، همچنان به خوبی شیائومی Mi 13 Ultra خواهد بود. این نشان می دهد که گوشی پرچمدار آینده شیائومی احتمالاً دارای یک دوربین تله فوتو شگفت انگیز است. با توجه به اینکه Mi 13 شیائومی قرار است در نمایشگاه MWC 2023 معرفی شود، می تواند تهدیدی جدی برای گلکسی S23 Ultra سامسونگ باشد.