گلکسی اس 23 اولترا احتمالا بهترین گوشی سال 2023 برای عکاسی در تاریکی خواهد بود


با نزدیک شدن به تاریخ عرضه سری گلکسی اس 23 سامسونگ، جزئیات بیشتری از این گوشی ها منتشر خواهد شد. اکنون یک افشاگر قابل اعتماد به نام Ice Universe در پستی در توییتر اعلام کرده است که عکس های گرفته شده با گلکسی اس 23 اولترا در حالت شب بسیار روشن و با کیفیت خواهند بود.

عملکرد دوربین Galaxy S22 Ultra در محیط های کم نور بسیار رضایت بخش است. اما گوشی های دیگری مانند Vivo X90 Pro Plus که اخیرا معرفی شده است، به لطف سنسور دوربین بزرگتر (1 اینچی) آن، از نظر عکاسی در نور کم با پرچمدار فعلی سامسونگ بسیار رقابتی هستند. در واقع بسیاری از کارشناسان بر این باورند که دوربین پرچمدار جدید ویوو در نور کم حتی بهتر از گوشی پرچمدار این شرکت کره ای عمل می کند.

اگر غول فناوری کره‌ای می‌خواهد همچنان از نظر عملکرد دوربین در نور کم در بازار گوشی‌های هوشمند پیشتاز باشد، باید Galaxy S23 Ultra را با سیستم دوربین ارتقا یافته‌ای که تصاویر بهتری نسبت به Vivo X90 Pro Plus ارائه می‌دهد، عرضه کند. اگر توییت Ice Universe درست باشد، سامسونگ در مسیر درستی قرار دارد و پرچمدار بعدی این شرکت از نظر قابلیت های عکاسی در نور کم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.