کوچکترین هدست واقعیت مجازی جهان با نام Bigscreen Beyond رونمایی شد


هر هدست به صورت سفارشی و متناسب با فرم صورت خریدار ساخته شده است. مشتریان پس از پیش خرید می توانند با استفاده از نرم افزار مخصوص صورت خود را اسکن کرده و برای شرکت ارسال کنند تا فوم سفارشی دقیقا مطابق شکل صورت خریدار ساخته شود. قبل از ارسال محصول، فوم سفارشی ساخته شده از اسکن صورت خریداران با هدست جفت می شود تا کاملاً با فاصله بین چشم ها مطابقت داشته باشد.

این مراحل سفارشی سازی بهترین تناسب ممکن را تضمین می کند، اما هفته ها یا حتی ماه ها به فرآیند تولید سفارش اضافه می کند. همچنین به این معنی است که هدست برای سایر کاربران چندان مناسب نخواهد بود و می تواند فروش مجدد محصول را بسیار محدودتر و دشوارتر کند.

هدست Bigscreen Beyond هم اکنون با قیمت 999 دلار برای پیش خرید در دسترس است. اما این کیت فقط شامل یک هدست و یک کابل برای اتصال آن به رایانه شما می شود، به این معنی که باید کنترلرها و حداقل سخت افزار مورد نیاز رایانه خود را تهیه کنید.

برای استفاده از Bigscreen Beyond، به رایانه ای با حداقل سخت افزار از جمله: پردازنده گرافیکی Nvidia RTX 2070 یا AMD RX 5700 XT با خروجی DisplayPort 1.4، 16 گیگابایت رم و پردازنده Intel یا AMD با 4 هسته نیاز دارید. انتظار می‌رود اولین موج محصولات پیش‌سفارش شده در سه‌ماهه سوم سال 2023 عرضه شود.