کنترل از راه دور تلفن؛ معرفی و بررسی بهترین برنامه ها


سال ها پیش با خرید گوشی های ساده می توانستید نیازهای کودکان و سالمندان را برآورده کنید زیرا تلفن های همراه بیشتر از تماس و پیامک استفاده نمی شد. اما اکنون با واتس اپ، تلگرام، اینستاگرام و ده ها پیام رسان و شبکه اجتماعی دیگر، نمی توانید به فرزندتان بگویید که به گوشی هوشمند نیاز ندارد! حتی پدربزرگ ها و مادربزرگ ها برای مشاهده عکس های نوه های خود به دستگاه های نسل جدید نیاز دارند.

اما فرض کنید در خانه نیستید و می خواهید چیزی را روی گوشی مادرتان تنظیم کنید. تماس با او و همراهی قدم به قدم روشی است که ممکن است زمان زیادی را ببرد. اما اپلیکیشن هایی وجود دارند که می توانند در این راه به شما کمک کنند تا بتوانید بدون صرف زمان زیاد این کار را انجام دهید.

حالا، مهم نیست که هدف شما از کنترل از راه دور گوشی هوشمند طرف مقابل چیست. اکنون اپلیکیشن هایی ساخته شده اند که می توان از آنها برای انجام این کار استفاده کرد. به این معنی که امکان کنترل گوشی هوشمند دیگری با گوشی اندروید، آیفون یا کامپیوتر وجود دارد.

در این مقاله قصد داریم روش های مختلف کنترل گوشی از راه دور را به شما آموزش دهیم. پس تا پایان این مقاله با تیرازیس فایل همراه باشید.

روش های مختلف کنترل تلفن از راه دور

روش های مختلفی وجود دارد که به وسیله آنها می توانید گوشی هوشمند دیگری را از راه دور کنترل کنید. چه کامپیوتری در جلوی خود داشته باشید و چه گوشی هوشمندی در دست داشته باشید، همیشه راهی برای انجام آن وجود دارد.

در ادامه بهترین اپلیکیشن ها و نرم افزارهای کنترل از راه دور گوشی توسط اندروید، آیفون و دستگاه های کامپیوتری گردآوری شده است.

بهترین برنامه های اندروید برای کنترل از راه دور گوشی

توسعه دهندگان اندروید برنامه های بسیار زیادی برای کنترل گوشی از راه دور منتشر کرده اند. اما در این مقاله تنها به سراغ بهترین ها رفته ایم تا بتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

AirMirror