کسب درآمد از YouTube با افراک


2. از خدمات ارائه شده توسط شرکت های واسطه در داخل کشور استفاده کنید.

به این ترتیب شرکت های واسط که دارای حساب Adsense هستند می توانند درآمد شما را نقد کرده و به صورت ریالی در اختیار شما قرار دهند. این شرکت ها علاوه بر کسب درآمد از یوتیوب، خدماتی مانند مدیریت و بهینه سازی کانال یوتیوب، تبلیغات در یوتیوب، کمک به تبلیغ کانال و محافظت از محتوای شما در برابر سرقت را نیز ارائه می دهند.

برخی از این شرکت های واسطه امکان تسویه حساب با کاربر را به صورت ارز دیجیتال دارند و در این صورت می توانید هر زمان که بخواهید درآمد خود را پس انداز کرده و به ریال تبدیل کنید.

کسب درآمد از یوتیوب

یوتیوب محبوب ترین پلتفرم اشتراک گذاری و پخش ویدئو است که هر ماه 1 میلیارد و 900 میلیون کاربر را جذب می کند. در هر دقیقه 500 ساعت ویدیو در این پلتفرم عظیم آپلود می شود. بنابراین بهترین منبع برای کسب درآمد از طریق نمایش تبلیغات در ویدئوهای با موضوعات مختلف و یا ساخت، انتشار و نمایش ویدئو می باشد. در ادامه چند نمونه از راه های کسب درآمد از یوتیوب را بررسی می کنیم.

به برنامه شریک YouTube بپیوندید

این طرح برای کسب درآمد از کاربران ایجاد شده است، اما لازم نیست شریک YouTube شوید. با ایجاد کانال یوتیوب و اکانت AdSense و تلاش برای افزایش تعداد بازدید از ویدیوهای کانال خود، می توانید تعداد بازدید از تبلیغات درج شده در آنها را افزایش دهید و از این طریق به راحتی کسب درآمد کنید.

اما با شرکت در طرح شریک YouTube از مزایای بسیاری نیز بهره مند خواهید شد. در این طرح علاوه بر کسب درآمد از نمایش تبلیغات آپلود شده در ویدیوهای خود، از منابع دیگری مانند اشتراک پولی سرویس YouTube Premium نیز بهره مند خواهید شد.