کتاب برای همه – زومیت


این نهمین سالی است که دیجی کالا همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب، نمایشگاه آنلاین برگزار می کند کتاب ایران را برای همه سازمان می دهد. در این نمایشگاه آنلاین بیش از صد هزار عنوان کتاب با موضوعات مختلف در اختیار اهالی علم و ادب قرار گرفته است. دیجی کالا از 18 تا 31 اردیبهشت ماه با حداکثر 70 درصد تخفیف آماده ارسال کتاب های مورد علاقه شما به هر نقطه از کشور است.

در نهمین نمایشگاه کتاب دیجی کالا تعداد محدودی از آثار با امضای نویسنده آن کتاب برای شما ارسال می شود. برای دریافت کتاب مورد علاقه خود با امضای نویسنده، هر روز ساعت 12 ظهر به دیجی کالا مراجعه کنید.

28 اردیبهشت همزمان با آغاز این نمایشگاه اینترنتی، کتاب «مارادونا» امضا شد عادل فردوسی پور از ساعت 12 ظهر تا 12 شب قابل خرید می باشد. با توجه به محدود بودن تعداد کتاب های امضا شده، قبل از ساعت 12 ظهر به دیجی کالا مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

اشعار جمع آوری شده شمس لنگرودی با امضای او در روز دوم نمایشگاه و کتاب «نوشیدنی زرد» با امضای او منصور باجیان در روز سوم نمایشگاه عرضه می شود. از 28 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت هر روز یک کتاب با امضای نویسنده آن آماده ارسال برای علاقه مندان است.

در نهمین نمایشگاه کتاب دیجی کالا می توانید کتاب های مورد علاقه خود را از تاریخ و جغرافیا گرفته تا زندگی نامه و دایره المعارف، از شعر و ادبیات تا فلسفه و روانشناسی، از کتاب های درسی و کمک آموزشی برای کودکان و نوجوانان تهیه کنید.

در این نمایشگاه لوازم التحریر و کتاب های صوتی و انواع مجلات از سینما و کودک گرفته تا سیاست و ادبیات نیز عرضه می شود. آثار بیش از 10 نشریه از جمله چشمه، نی، افق و نق برای سراسر ایران موجود است. از جانب کتاب مورد نظر خود را اینجا سفارش دهید و در مسابقه بازی کاغذی شرکت کنید تا شاید یکی از برندگان 5 دستگاه باشید!