کاهش قابل توجه نظرات مثبت آیفون 14 نسبت به نسل های قبلی


به نظر شما کاربران آیفون 14 چه احساسی نسبت به گوشی هوشمند خود دارند؟ در حالی که فروش آیفون همچنان قوی است، داده های جدید نشان می دهد که میزان رضایت مردم از این گوشی ها به کمترین میزان خود در سال گذشته رسیده است.

مطالعه PerfectRec داده های بیش از 600000 بررسی منتشر شده توسط کاربران آیفون 14 و سایر مدل های گوشی اپل را ارزیابی کرده است. در حالی که داده‌ها احتمالاً شامل بررسی‌های اشتباه می‌شوند، این حجم نمونه بزرگ احتمالاً بینش خوبی از احساسات کاربران آیفون ارائه می‌کند.

اپل در گزارش درآمد سه ماهه دوم مالی خود اعلام کرد که رضایت مشتریانش از سری آیفون 14 به 99 درصد می رسد که با نظرات کاربران متفاوت است.

نسخه اصلی آیفون معمولاً پرفروش ترین مدل گوشی های اپل است و بیشترین نظرات کاربران برای این محصول ثبت می شود. همچنین امتیاز کاربران برای مدل پایه آیفون از نسل پنجم این گوشی تا آیفون 13 به طور مداوم از 65 درصد به 80 درصد افزایش یافته است.

رضایت کاربران از آیفون 14 کاهش یافته است

اگرچه بیشترین میزان رضایت کاربران مربوط به آیفون 13 (80 درصد) بوده است، اما این رقم برای آیفون 14 به 72 درصد رسیده است که کاهش 8 درصدی را نشان می دهد.

آیفون 14 پرو با رضایت 76 درصدی امتیاز بالاتری نسبت به سایر اعضای پرچمداران 2023 اپل داشت، اما در مقایسه با آیفون 13 پرو با رضایت 84 درصدی همچنان شاهد کاهش 8 درصدی در سطح رضایت خریداران بود.