کاربرد و معنی کلمه Priority در دایرکت اینستاگرام چیست؟


اینستاگرام در قسمت دایرکت 💬 قابلیت Priority Label را معرفی کرده است. اگر در مورد این ویژگی کنجکاو هستید و می خواهید بدانید چه عملکردی در اختیار شما قرار می دهد، می توانید مقاله کاربرد و معنی کلمه Priority در دایرکت اینستاگرام چیست؟ امروز تیرازیس فایل را دنبال کنید.

اولویت در اینستاگرام چیست؟

برچسب اولویت در پیام دایرکت اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که مدام در حال تکمیل است و با امکانات و قابلیت های جدید کاربران خود را به وجد می آورد. امروز قصد داریم در مورد ویژگی جدید Priority در اینستاگرام صحبت کنیم.

اولویت در دایرکت اینستاگرام چیست؟

قبلا 3 روش برای جلوگیری از خوانده شدن پیام دایرکت اینستاگرام به شما آموزش دادیم اما اگر سوال شما این است معنی اولویت در دایرکت اینستاگرام چیست؟ باید بگوییم که Priority Label یکی از ویژگی های جدید اینستاگرام است که به شما این امکان را می دهد تا به کاربرانی که بیشتر با آنها در ارتباط هستید و چت های خود برچسب اضافه کنید. اولویت بندی کنید انجام دادن.

شما نمی توانید یک برچسب اولویت به نام هر کاربر اضافه کنید، اما اینستاگرام با تجزیه و تحلیل تعداد دفعاتی که با کاربر چت می کنید، تعیین می کند که کدام یک از دوستان یا دنبال کنندگان شما اولویت بیشتری دارند.

بر اساس تعداد دفعاتی که به دوستان خود پیام می دهید، سیستم برنامه بلافاصله مخاطبین اولویت دار شما را تشخیص می دهد. در نتیجه انتظار داشته باشید که تگ ذکر شده را روی دوستان یا آشنایان که برایتان مهم هستند ببینید.

این ویژگی جدید بدون نقص نیست. بسیاری از کاربران گزارش داده اند که این ویژگی به اشتباه چت ها را اولویت بندی می کند. به عنوان مثال، حتی اگر کاربر فقط چند پیام با شخصی رد و بدل کرده باشد، پروفایل او را در اولویت قرار می دهد.

لازم به ذکر است که این ویژگی هنوز در مرحله آزمایشی است. اینستاگرام هنوز آن را در دسترس همه کاربران در سراسر جهان قرار نداده است. بنابراین ممکن است این ویژگی در آینده بهبود یابد یا اگر کاربران بازخورد منفی به آن بدهند، ممکن است به اینستاگرام راه پیدا نکند.

اولویت در دایرکت اینستاگرام چیست؟

گزینه Priority را در دایرکت اینستاگرام دریافت کنید

قبلاً در مورد نحوه قرار دادن وضعیت با ویژگی Notes Instagram Direct صحبت کردیم، اما برای دسترسی به علامت اولویت در Instagram Direct بسته به دستگاه خود، برنامه را از طریق فروشگاه Google Play یا App Store به روز کنید.

اینستاگرام را اجرا کنید و پس از آپدیت برنامه از گوشه سمت راست بالا به قسمت Direct بروید. کاربر(هایی) که بیشترین مکالمه را با آنها داشته اید دارای یک برچسب اولویت در زیر نام خود خواهند بود. برای دریافت این برچسب نیازی به انجام کار خاصی نیست.

اگر نمی توانید برچسب را پیدا کنید، به این معنی است که شما و شخص مهمتان به اندازه کافی به هم متصل نشده اید. اگر از اینستاگرام بیشتر برای چت های خود استفاده کنید، این تگ به طور خودکار ظاهر می شود.

با این حال، الگوریتم اینستاگرام همیشه اولویت را تشخیص نمی دهد و تگ ظاهر نمی شود. در این صورت قبل از ادامه چت های خود در برنامه، کمی صبر کنید تا الگوریتم ها موفق شوند میزان چت های شما با سایر کاربران را تشخیص دهند.

گزینه Priority را در دایرکت اینستاگرام دریافت کنید

نحوه غیرفعال کردن اولویت نمایش در دایرکت اینستاگرام

شما باید این را بدانید تگ اولویت در دایرکت اینستاگرام این یک ویژگی اختیاری نیست که بتوانید آن را فعال یا غیرفعال کنید. این ویژگی پس از آخرین آپدیت به صورت خودکار فعال می شود. در نتیجه هیچ راهی برای غیرفعال کردن ویژگی Priority Label وجود ندارد و همچنان تحت نام کاربرانی که توسط آن برنامه مهم تلقی می شوند ظاهر می شود.

با این حال، می توانید با چند روز عدم ارتباط با شخص و چت کردن با شخص دیگری، این برچسب را حذف کرده و به کاربر دیگری منتقل کنید.

آیا ارسال استیکر در دایرکت اینستاگرام مفید است؟

منظور از Priority در مستقیم “اولویت” است و این نام خود را به خوبی توصیف می کند. تگ Priority در قسمت Instagram Direct می تواند مفید باشد، اما همه کاربران آن را دوست ندارند. هنگامی که درک کنید چگونه تعاملات را به درستی ارزیابی کنید و برچسب ها را به افراد مناسب اختصاص دهید، اینستاگرام مفیدتر خواهد شد.

آیا ارسال استیکر در دایرکت اینستاگرام مفید است؟

وقتی این اتفاق می افتد، کاربران می توانند راحت تر به چت ها دسترسی داشته باشند. با این حال، اگر این ویژگی به اشتباه چت ها را در اولویت قرار دهد، کاربران را ناراضی می کند زیرا افراد تصادفی در بالای صفحه دایرکت اینستاگرام ظاهر می شوند و این ویژگی عملاً بی استفاده می شود.

آیا ارسال استیکر در دایرکت اینستاگرام مفید است؟

نظرات و پیشنهادات شما؟

در مقاله کاربرد و معنی کلمه Priority در دایرکت اینستاگرام چیست؟ امروز در تیرازیس فایل سعی کردیم این قابلیت جدید اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. کلمه Priority در دایرکت اینستاگرام وجود ندارد و فعال یا غیرفعال کردن آن به عهده کاربر نیست. آیا تگ Priority را در فید اینستاگرام خود می بینید؟ آیا این ویژگی برای شما مفید است؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید.