کاربران Samsung Galaxy S20 FE را با به‌روزرسانی ONE UI 5.1 غافلگیر کنید


همانطور که می دانید، سامسونگ اوایل امروز شروع به عرضه ONE UI 5.1 برای تعداد کمی از دستگاه ها، از جمله Galaxy S21 FE کرد. به نظر می رسد این شرکت کاربران گلکسی اس 20 FE را منتظر نگذاشته و از هم اکنون انتشار آپدیت ONE UI 5.1 را برای این مدل محبوب گوشی های خود آغاز کرده است.

طبق گزارشی که در سایت Sam Mobile منتشر شده است، سامسونگ به‌روزرسانی ONE UI 5.1 را برای Galaxy S20 FE 5G مدل SM-G781B در سراسر اروپا منتشر کرده است. مشتریان می توانند این به روز رسانی را با نسخه سیستم عامل G781BXXU4HWB1 دریافت کنند. در زمان نگارش، ONE UI 5.1 برای Galaxy S20 FE در کشورهای زیر در دسترس است: اتریش، سوئیس، لهستان، ایرلند، اسلواکی، جمهوری چک، رومانی، کشورهای بالتیک، اسپانیا، هلند، پرتغال، بریتانیا، فرانسه، اسلوونی، ایتالیا، یونان، آلمان، بلغارستان و لوکزامبورگ

گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 FE محصول 2020 به صورت پیش فرض با اندروید 10 عرضه شد و از آنجایی که مشمول سیاست آپدیت 4 ساله گوشی های سامسونگ نمی شود، اندروید 13 آخرین نسخه اصلی آن محسوب می شود. همچنین، از آنجایی که بعید است سامسونگ نسخه دیگری از ONE UI 5 را قبل از انتقال به اندروید 14 و ONE UI 6 منتشر کند، به‌روزرسانی ONE UI 5.1 باید آخرین حرکت نرم‌افزاری سامسونگ برای Galaxy S20 FE باشد.