کاربران Galaxy S23 Ultra از عملکرد S Pen شکایت دارند


کاربران گلکسی اس 23 اولترا از مشکلی در قلم اس پن خبر داده اند. یک راه حل موقت و یک راه حل ممکن درازمدت وجود دارد. اما اگر راه حل با شکست مواجه شود، ممکن است سامسونگ مجبور شود فورا مشکل را حل و فصل کند.

به گفته SamMobile، کاربران آسیب دیده به Reddit و انجمن های رسمی سامسونگ مراجعه کردند تا مشکل خود را شرح دهند. به طور خلاصه، S Pen به طور تصادفی قطع می شود و کاربران برای اتصال مجدد باید آن را روی Galaxy S23 Ultra قرار دهند. بدیهی است که این می تواند بهره وری را مختل کند و منجر به ناامیدی کاربر شود.

چندین راه حل توسط کاربران Galaxy S23 Ultra پیشنهاد شده است که یکی از آنها شامل تنظیم مجدد قلم S Pen است. کاربران باید از طریق منوی ویژگی های پیشرفته در تنظیمات به گزینه های S Pen دسترسی داشته باشند، روی دکمه سه نقطه ضربه زده و آن را بازنشانی کنند.

یکی دیگر از راه حل های ممکن برای این مشکل، فعال کردن گزینه “Keep S Pen Connected” است که به طور پیش فرض غیرفعال است تا زمانی که S Pen برای مدت طولانی غیرفعال است، در مصرف باتری صرفه جویی شود. برای فعال کردن این ویژگی، کاربران باید تنظیمات را باز کنند، به «تنظیمات پیشرفته» و «تنظیمات قلم S» و سپس «تنظیمات بیشتر S Pen» بروید.

ناگفته نماند که قبل و بعد از بررسی ما، هیچ مشکلی در قلم S Pen در Galaxy S23 Ultra مشاهده نشد. اما ممکن است تجربیات متفاوتی رخ دهد. اگر می خواهید درباره گلکسی اس 23 اولترا بیشتر بدانید، بررسی ویدیویی را تماشا کنید.