ژاکت سرویس; پلت فرم استخدام و استخدام فریلنسر


فروش محصولات وردپرس تخصص اصلی این پلتفرم است که علاوه بر فروش خدمات خود، آموزش هایی برای بهبود وضعیت بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد. البته خدمات ژاکت فقط به محصولات وردپرس محدود نمی شود و می توانید این خدمات را در زمینه های مختلف دریافت کنید.

مزایای ژاکت خدمات برای فریلنسرها و کارفرمایان

این امکان برای فریلنسرها و کارفرمایان وجود دارد که بدون واسطه یا پرداخت هزینه اضافی با یکدیگر همکاری کنند. بنابراین کارفرمایان فقط حق الزحمه فریلنسرها را پرداخت می کنند و فریلنسرها بدون کسر حقوق خود را دریافت می کنند.

هنگام ورود به کت خدمات به عنوان کارفرما؛ به یک پلت فرم استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه تبدیل شوید، طیف متنوعی از فریلنسرها را با مهارت ها و تجربه های مختلف خواهید دید. شما می توانید افراد مناسب را بر اساس بودجه و مجموعه مهارت های خود برای شغل خود استخدام کنید.

خدمات متنوعی در وب سایت فریلنسینگ ژاکت ارائه می شود. البته خدمات وردپرس از جمله فعالیت های اصلی این سایت برای استخدام فریلنسر است. اما شما می توانید هر یک از خدمات برنامه نویسی، تولید محتوا، طراحی گرافیک، ترجمه، سئو، ابزار سئو و طراحی لوگو را دریافت کنید.

اگر به تازگی استارت آپ خود را راه اندازی کرده اید یا مجموعه ای کوچک یا متوسط ​​برای فعالیت دارید، بهتر از ژاکت خدماتی است. پلت فرم استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه. کمک بگیر. به این ترتیب دیگر نگران تحویل به موقع کار با کیفیت نخواهید بود.

همچنین برای شرکت های بزرگ ژاکت سرویس راه حل دارد. خدمات CIP زمانی برای شرکت های بزرگ راه اندازی می شود که طراحی وب سایت و وردپرس تحت سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام شود. بنابراین از این طریق درخواست های شرکت های بزرگ به صورت انحصاری و متمرکز صورت می گیرد.

ژاکت سرویس چه خدماتی ارائه می دهد؟

علیرغم گستره وسیعی از خدمات ارائه شده در بازاریابی دیجیتال؛ یافتن بستر مناسب برای انجام تمامی این خدمات با بهترین کیفیت و در زمان مناسب کمی مشکل است. ژاکت سرویس; بستر استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه که محیط امنی را برای کارفرمایان و فریلنسرها از نظر شرایط استخدام، تحویل به موقع کار و پرداخت دستمزد فراهم کرده است.

اما در ژاکت سرویس چه خدماتی انجام می شود؟ به کدام یک از خدمات دیجیتال مارکتینگ باید به این سیستم مراجعه کنیم؟ برای انجام هر یک از مراحل راه اندازی سایت کسب و کار کوچک، متوسط ​​یا بزرگ خود و حضور آن در شبکه های اجتماعی می توانید از خدمات این سایت استفاده کنید.

خدمات وردپرس

برای راه اندازی سایت وردپرس و تبدیل آن به یک سیستم آنلاین بزرگ که بهترین خدمات را برای مشتریان ارائه می دهد، به خدمات وردپرس نیز نیاز خواهید داشت. مهم ترین خدماتی که می توانید در قسمت ژاکت سرویس وردپرس مشاهده کنید. شامل موارد زیر است:

طراحی افزونه وردپرس سفارشی

ممکن است به یک ویژگی در سایت خود نیاز داشته باشید که هیچ افزونه ای برای آن وجود نداشته باشد. حتی اگر در وردپرس کار می کنید و باید یک افزونه خاص را به مشتری تحویل دهید. برای طراحی انحصاری افزونه های وردپرس بهتر است از فریلنسرهای Jaket Service کمک بگیرید.

پشتیبانی از وردپرس

در صورتی که پس از مدتی نیاز به آپدیت محصولات و مشخصات آنها دارید یا باید این به روز رسانی برای محتویات سایت انجام شود، باید فردی را تحت عنوان پشتیبانی وردپرس استخدام کنید. حتی این فرد می تواند برای رفع مشکلات فنی و پاسخگویی به کاربران کار کند.

طراحی قالب وردپرس سفارشی

برای ایجاد یک قالب منحصر به فرد در سایت و یا برای فعالیت در زمینه توسعه وردپرس، باید قالب های اختصاصی وردپرس را طراحی کنید. در این سایت فریلنسری افراد جویای کار زیادی در این زمینه مشغول به کار هستند. توسعه وردپرس یکی دیگر از خدمات ارائه شده است.

خدمات طراحی گرافیک

در زمینه گرافیک نیز می توانید از سرویس ژاکت استفاده کنید; از پلت فرم استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه استفاده کنید. طراحی لوگو یکی از محبوب ترین درخواست های مشتریان است که از طریق این پلتفرم انجام می شود. البته ژاکت در زمینه های دیگری مانند طراحی اینفوگرافیک، برند بوک، رابط کاربری و طراحی قالب پست و استوری اینستاگرام نیز فعال است.

ویژگی متمایز ژاکت سرویس در مقایسه با پلتفرم های مشابه

با جستجو در اینترنت، می توانید پلتفرم های زیادی را بیابید که بستری را برای ارتباط بین کارفرمایان و فریلنسرها فراهم می کنند. اما چرا ژاکت سرویس; آیا باید برای این کار یک پلت فرم استخدام فریلنسر انتخاب کنیم؟ در این قسمت قصد داریم توضیح دهیم که چرا باید برای استخدام فریلنسر به ژاکت سرویس مراجعه کنید. همچنین این پلتفرم مکانی مناسب برای جستجوی پروژه در نظر گرفته شده است.

بهترین فریلنسر را در کمترین زمان پیدا کنید

در این سایت فریلنسری، باید فردی را پیدا کنید که مهارت های کاملاً متناسب با نیازهای پروژه شما را داشته باشد. بنابراین شرایطی مانند میزان مزد لازم است; زمان تحویل پروژه و … را در نظر بگیرید تا بتوانید از طریق این سایت با فریلنسرها همکاری کنید; شما دو راه دارید:

راه اول

وارد صفحه خدمات مورد نظر خود مانند پشتیبانی وردپرس شوید. در این قسمت لیست بزرگی از فریلنسرها در این زمینه را مشاهده می کنید که اطلاعات هر یک از آنها قابل مشاهده است. می توانید نام کامل فریلنسر و مشخصات آنها را مشاهده کنید. همچنین مواردی مانند خدمات ارائه شده از طریق این شخص، شروع تعرفه حقوق فرد برای انجام کار، پروژه های در حال انجام و امتیازات ثبت شده توسط دیگران نیز قابل بررسی است.

البته کاپشن سرویس کار را برای شما راحت کرده است. به طوری که اگر در همان صفحه بمانید، فیلترهایی برای انتخاب فریلنسر در قسمت سمت راست مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال، از طریق فیلترهایی مانند محدوده قیمت، زمان تحویل و زمان پاسخگویی، افراد جویای کار را جستجو کنید.

راه دوم

راه دیگری که می توانید برای استخدام فریلنسر استفاده کنید؛ تعریف پروژه در ژاکت سرویس است. در این صورت پروژه شما در بین صفحه پروژه ها قرار می گیرد. سپس یک فریلنسر می تواند با جستجو در صفحه پروژه ها پروژه شما را پیدا کند و در صورت مهیا بودن شرایط شروع به کار با شما کند.

ژاکت به عنوان بستری برای مذاکرات فریلنسرها

اگر فریلنسر مناسب شرایط خود را پیدا کردید، می توانید از طریق این پلتفرم با فرد مورد نظر در ارتباط باشید و پیام بگذارید. بنابراین با یافتن یک فریلنسر از طریق ژاکت سرویس؛ شما می توانید با پلت فرم استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه در این سامانه تماس بگیرید.

نگران تحویل پروژه و پرداخت حقوق نباشید

تحویل پروژه و پرداخت حقوق یکی از مهم ترین دغدغه های فریلنسرها است. اما راه حلی برای این مشکل در ژاکت سرویس وجود دارد، اما چگونه؟ پس از امضای قرارداد با یک فریلنسر که متناسب با نیاز پروژه شما باشد. می‌توانید قرار ملاقات‌ها را برای تحویل پروژه یا پرداخت دستمزد به امانت بگذارید. این تضمین خوبی برای فریلنسرها و کارفرمایان است.

وجود 2 بخش پروژه و خدمات به طور همزمان

اگر شما هم به دنبال پروژه هستید یا یکی از نیازهای پروژه شما استخدام فریلنسر است. بهتر است با مراجعه به سرویس ژاکت، بستر استخدام فریلنسر و برون سپاری پروژه از امکانات تعریف خدمات یا پروژه در این سایت فریلنسری استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی های متمایز جکت سرویس این قسمت های سایت است.