چراغ جدید پورشه با 16000 ال ای دی مسافت 600 متر را روشن می کند


پورشه در بیانیه ای اعلام کرد که فناوری جدیدی را توسعه داده است که آن را “نسل بعدی فناوری روشنایی خودرو” می نامد و در واقع شامل تعداد زیادی LED روی یک پلت فرم واحد است.

هرمان-جوزف استاپنسخنگوی واحد تحقیقات و توسعه و ارتباطات فناوری پورشه گفت:

عنصر اصلی نوآوری ایجاد شده با همکاری شرکا، تراشه ای است که بیش از 16 هزار میکرو ال ای دی را در یک واحد کوچک ترکیب می کند و امکان کنترل هر LED را به طور جداگانه ارائه می دهد.هرمان-جوزف استاپن

به گفته پورشه، تراشه‌های جدید برای هر دو چراغ جلو استفاده می‌شوند، به این معنی که چهار عدد از آنها در هر خودرو استفاده می‌شود، بنابراین چراغ‌های جلو با فناوری ماتریس HD نور را با وضوح بالا، دو برابر روشنایی و چهار برابر برد نور ارائه می‌کنند. سیستم های درجه یک قبلی حاضر.

سیستم روشنایی یکنواخت

به گزارش InterestingEngineering، فناوری جدید پورشه در ساخت چراغ های خودرو، نورپردازی بسیار یکنواختی را ارائه می دهد که تاریکی شب را تا فاصله 600 متری مانند روز روشن می کند و همچنین انرژی کمتری مصرف می کند.

متوقف کردن او درباره فناوری جدید پورشه می گوید:

از آنجایی که چراغ‌های جلوی ماتریکس HD تنها پیکسل‌هایی را فعال می‌کنند که واقعاً در هر لحظه مورد نیاز هستند، انرژی بسیار کمتری نسبت به سیستم‌های قدرتمند قبلی مصرف می‌کند، در حالی که همچنان نوردهی ثابتی را حفظ می‌کند.متوقف کردن

برای اولین بار قدرت روشنایی خاص چراغ های چهار نقطه پورشه در شب هنگام استفاده از سیستم جدید با نور پایین و نور بالا قابل مشاهده است. این خودروساز مجبور شد بیش از 25 اختراع ثبت کند تا فناوری نوآورانه خود را به یک محصول واقعی تبدیل کند.

حالا پورشه تصمیم گرفته است تا چراغ های جلوی جدید ماتریکس HD را در خط تولید مدل های مختلف با تکنولوژی ماژول یکسان معرفی کند. اما طرح های سازگار را معرفی کنید. متوقف کردن اشاره می‌کند که فناوری جدید شرکت باید الزامات مختلف و گاهی متناقض را در یک سیستم واحد متحد کند.