چت بات بینگ به نوار وظیفه ویندوز 11 اضافه شده است


به گزارش Gizmodo، آپدیت جدید ویندوز قابلیت مفیدی را برای کاربران آیفون ارائه می کند. نسخه پیش نمایش اپلیکیشن جدید Phone Link برای iOS در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این ابزار عملکردی مشابه نسخه اندروید خود دارد. از طریق این برنامه می توانید به تماس ها و پیام های دریافتی خود پاسخ دهید.

علاوه بر این، به نظر می رسد که مایکروسافت در تلاش است تا دسترسی آسان کاربران به عکس های آیفون و آیکلود را فراهم کند. لازم به ذکر است که این ویژگی در حال حاضر برای کاربران ویندوز اینسایدر در دسترس است. بنابراین انتشار عمومی آن کمی بیشتر طول خواهد کشید.

سایر تغییرات ویندوز

به روز رسانی های جدید ویندوز 11 شامل ویژگی های مفید دیگری نیز می شود که برخی از آنها به هوش مصنوعی مربوط نمی شوند. مایکروسافت می گوید که تجربه استفاده از این سیستم عامل بر روی صفحه نمایش های لمسی بهبود یافته است، بنابراین باز کردن منوی استارت راحت تر است.

همچنین، استفاده از ویجت‌های مختلف و تنظیمات سریع آسان‌تر است. با جدا کردن صفحه کلید از رایانه صفحه لمسی خود، نوار وظیفه پنهان می شود. تغییری که نشان می دهد سیستم عامل برای استفاده در حالت تمام لمسی بهینه شده است.