پیکسل 7a احتمالا با صفحه نمایش 90 هرتزی، شارژ بی سیم و دوربین بهتر عرضه خواهد شد


یکی از انتقادات عمده مربوط به پیکسل 6a که در ماه می رونمایی شد، عدم تجهیز آن به نمایشگری با نرخ تازه سازی مناسب بود. اکنون گوگل ظاهراً به این بازخورد توجه کرده است. زیرا اطلاعات جدیدی که توسط افشاگری به نام Kuba Wojciechowski در توییتر منتشر شده است نشان می دهد که پیکسل 7a دارای پنل 90 هرتزی FullHD+ ساخت سامسونگ خواهد بود.

فاش کننده همچنین درایورهای دوربین گوشی را بررسی کرد و متوجه شد که تنظیمات دوربین Pixel 7a این شرکت “Pixel 22 Mid-range” نام دارد.

Pixel 7a در ابتدا با اسم رمز «سیاه گوش» با دوربین هایی متشکل از سنسورهای GN1، IMX787 و IMX712 گزارش شد. با این حال، سنسور GN1 از کد حذف شده است و اکنون تنها دو سنسور به نام‌های “l10_wide” (IMX787) و “l10_UW” (IMX712) وجود خواهد داشت. این بدان معناست که دوربین اصلی پیکسل 7a از سنسور IMX787 و دوربین فوق عریض از سنسور IMX712 استفاده خواهد کرد.

Pixel 6a با دو دوربین پشتی عرضه شد. اما استفاده از سنسور بهتر برای دوربین اصلی (IMX363 در مقابل IMX787) در Pixel 7a باید به تصاویر بهتری منجر شود.

مقاله مرتبط:

گفته می شود پیکسل 7a به شارژ بی سیم نیز مجهز خواهد شد که در نسل قبلی آن پشتیبانی نمی شد. البته سرعت شارژ آن ظاهرا تنها به 5 وات محدود خواهد شد. Pixel 5a از جک هدفون 3.5 میلی متری استفاده می کند که از Pixel 6a حذف شده است. بنابراین، باید دید که آیا گوگل آن را به Pixel 7a بازگرداند یا خیر.