پیش بینی سقوط یک بانک دیگر؛ زمزمه های بحران اقتصادی قوت گرفت!


رابرت کیوساکینویسنده معروف کتاب پرفروش «پدر پولدار، پدر بی پول» می گوید به دلیل مشکلات ناشی از سقوط بانک سیلیکون ولی و انحلال داوطلبانه بانک سیلورگیت، بانک دیگری در آستانه سقوط است. کیوساکی وی همچنین با اعلام اینکه اقتصاد جهان در آستانه سقوط است، هشدار داد که بانک ها و موسسات پس انداز در حال سقوط هستند.

پدر پولدار، پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 نوشته شده است کیوساکی و شارون لچتر نوشته شد این کتاب بیش از 6 سال است که در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد و بیش از 32 میلیون نسخه به بیش از 51 زبان در 109 کشور جهان فروخته است.

کیوساکی او روز جمعه با پیش بینی اینکه بانک سوم در شرف سقوط است، در توییتی نوشت:

گزارش کردن بیت کوین نیوز، کیوساکی به طور مداوم خرید طلا و نقره را توصیه کرده است. وی در ماه فوریه پیش بینی کرد که قیمت طلا تا سال 2025 به 5000 دلار و نقره به 500 دلار خواهد رسید.او پیش بینی کرد قیمت طلا و نقره در سال جاری به ترتیب به 3800 و 75 دلار برسد. نویسنده مشهور به صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) اعتقادی ندارد و توصیه او این است که در سهام، اوراق قرضه و صندوق های سرمایه گذاری سرمایه گذاری نکنید.

کیوساکی او اوایل این ماه گفت که اقتصاد جهان در آستانه سقوط است. او در ژانویه اعلام کرد که ما در یک رکود جهانی هستیم و نسبت به افزایش ورشکستگی، بیکاری و بی خانمانی هشدار داد.