پهپاد DJI Mavic 3M با سنسورهای چند طیفی و پنج دوربین معرفی شد


DJI که بیشتر به خاطر پهپادهای باکیفیت و هوشمندش شناخته می شود، اکنون سومین مدل تجاری از سری Mavic 3 را با نام Mavic 3M معرفی کرده است. این شرکت قبلا از Mavic 3E و Mavic 3T رونمایی کرده بود. پهپاد جدید این برند در واقع ادامه Maivc 3 Classic است که چند هفته پیش شاهد معرفی آن بودیم. DJI همچنین در حال آماده سازی برای عرضه Mini 3 است. با این حال، Mavic 3M به دوربین ها و ویژگی های پیشرفته تری نسبت به Mavic 3 و Mavic 3 Cine مجهز شده است.

به گفته DJI، Mavic 3M از همان دوربین 20 مگاپیکسلی 4.3 اینچی CMOS Mavic 3 استاندارد استفاده می کند. با این حال، دوربین تله فوتو محصول جدید اکنون با یک سنسور 4 مگاپیکسلی همراه است که نور را در طول موج های مختلف می گیرد. به گفته Notebookcheck، پهپاد Mavic 3M همچنین مجهز به یک حسگر رو به بالا است که نور خورشید را به عنوان فایل تصویری که پهپاد می گیرد و هنگام پردازش تصاویر دو بعدی استفاده می کند، می گیرد.

در دوربین تماشا کنید

مقاله مرتبط:

DJI همچنین یک ماژول موقعیت یابی سینماتیک بلادرنگ (RTK) را در Mavic 3M قرار داده است که به پهپاد اجازه می دهد یک نمای کلی دقیق از چشم انداز ایجاد کند. همانطور که در ویدیوی معرفی این محصول اشاره شد، DJI در نظر دارد تا کسب و کارها از پهپاد جدید خود در کارهای مختلف مانند کشاورزی استفاده کنند، البته حداکثر زمان پرواز این محصول با هر بار شارژ کامل 43 دقیقه است که برای چنین فعالیت هایی کم به نظر می رسد. DJI هنوز قیمت و تاریخ عرضه این پهپاد را اعلام نکرده است.