پنل OLED گلکسی M54 احتمالاً توسط Samsung Display عرضه نشده است


شایعات اخیر نشان می دهد که گلکسی M54 صفحه نمایش OLED خواهد داشت. اما این پنل OLED احتمالا توسط دو شریک زنجیره تامین سامسونگ الکترونیکس، CSOT و BOE، به جای Samsung Display عرضه خواهد شد.

سامسونگ در تلاش است تا هزینه های گلکسی M54 را کاهش دهد

سامسونگ از پنل های OLED ساخته شده توسط Samsung Display و BOE برای Galaxy M53 فعلی استفاده کرده است. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا Samsung Display تامین کننده OLED گلکسی M54 در سال آینده باقی خواهد ماند یا اینکه Samsung Electronics نمایشگرها را به طور انحصاری از COST و BOE خریداری خواهد کرد.

با این حال، دلیل ثبت COST و BOE در زنجیره تامین آن کاملا مشخص است و ظاهرا سامسونگ در تلاش است تا هزینه های تولید گوشی میان رده گلکسی M54 را کاهش دهد.

مقاله مرتبط:

از سوی دیگر، گلکسی M54 حداقل ممکن است مشخصات خوبی ارائه دهد. یکی دیگر از گزارش های اخیر نشان می دهد که این گوشی احتمالا به تراشه اسنپدراگون 888 مجهز خواهد شد. برای یادآوری، اسنپدراگون 888 همان تراشه ای است که در پرچمداران گلکسی اس 21 در بازارهای منتخب استفاده می شود. بدون شک این ویژگی جذابی برای مشتریان گوشی های میان رده ای است که به دنبال قدرت بیشتر هستند.

گلکسی M53 در ماه آوریل رونمایی شد که می تواند به این معنی باشد که نسل جدید سال آینده تقریباً در همین زمان معرفی خواهد شد.