پلتفرم Medium از پست های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی استقبال می کند


پلتفرم Medium می گوید کاربرانش می توانند از ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT برای نوشتن مقالات استفاده کنند. به شرطی که در مطالب خود استفاده از هوش مصنوعی را ذکر کنند.

پلتفرم وبلاگ نویسی Medium به هر کسی اجازه می دهد تا یک وبلاگ ایجاد کند و البته برخی از ویژگی های آن منحصراً برای کاربران پولی در دسترس است. Medium اکنون به جمع شرکت هایی می پیوندد که قوانینی را برای استفاده از هوش مصنوعی وضع کرده اند. اسکات بره، معاون محتوای این پلتفرم این خط مشی جدید را در یک پست وبلاگ به اشتراک گذاشت. در بخشی از توضیحات این پست آمده است:

گوشت بره تاکید می کند که این تنها یک رویکرد اولیه است و ممکن است در آینده و با توجه به تحولات تکنولوژی، تغییراتی در سیاست های شرکت مربوطه اعمال شود.

گوشت بره می گوید:

Medium می‌گوید پست‌های نوشته‌شده با هوش مصنوعی که با این عنوان برچسب‌گذاری نشده‌اند، در بخش توصیه‌های پلتفرم ظاهر نمی‌شوند.

تعدادی از نشریات فعال در Medium برای مدتی استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی را ممنوع کرده اند. به عنوان مثال، Towards Data، دومین وبلاگ پرطرفدار سایت، اعلام کرده است که متعهد به انتشار محتوایی است که توسط انسان نوشته شده است و تنها در صورتی اجازه انتشار محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را می دهد که در مقالات به وضوح بیان شود که توسط هوش مصنوعی نوشته شده است. شده اند.

Medium به طور فعال محتوایی را که با استفاده از هوش مصنوعی تولید شده است بررسی نمی کند. این پلتفرم قابلیت شناسایی متن ایجاد شده با هوش مصنوعی را دارد. این ابزارها متن ساده نوشته شده توسط هوش مصنوعی را به خوبی تشخیص می دهند، اما کاربران می توانند با ایجاد تغییراتی در این نوع محتوا، از شناسایی ابزارهای Medium جلوگیری کنند.

به گزارش The Verge، یکی از مشکلاتی که ناشران محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی با آن مواجه هستند، موضوع سرقت ادبی است. الکس کانترویتسیک روزنامه نگار حوزه فناوری که در ساب استراک کار می کند، پستی منتشر کرد که در آن اعلام کرد یکی از کاربران ساب استراک از هوش مصنوعی برای کپی، ترجمه و بازنشر یکی از پست های خود استفاده کرده است. این مقاله در فضای مجازی منتشر شد اما پس از مدتی حذف شد. نویسنده مقاله مذکور اذعان داشت که از ابزارهای هوش مصنوعی برای بهبود خوانایی پست استفاده کرده است.

تعدادی از نشریات دیجیتال آزمایش استفاده از ابزارهای تولید محتوا مبتنی بر هوش مصنوعی را آغاز کرده اند. به عنوان مثال، BuzzFeed دیروز اعلام کرد که از این فناوری برای شخصی سازی و ارتقای محتوا برای خوانندگان خود استفاده می کند. علاوه بر این، CNET اخیراً از هوش مصنوعی برای انتشار برخی از محتوای خود استفاده کرده است که پس از افشای این خبر، آزمایش ابزار هوش مصنوعی خود را موقتاً به حالت تعلیق درآورد.