پلتفرم صرافی ارز دیجیتال Exquino و نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال در آن


خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی Exquino چگونه است؟

خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی Exquino به روش های مختلف امکان پذیر است. در این قسمت نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال در این صرافی را به شما آموزش می دهیم. برای خرید ارز دیجیتال ابتدا باید در صرافی Exquino ثبت نام کنید. پس از تکمیل ثبت نام، باید مراحل احراز هویت را طی کنید. احراز هویت به شما این امکان را می دهد که تراکنش های خود را در یک پلتفرم امن و کاملا امن انجام دهید.

صرافی Exquino دارای احراز هویت آنی و هوشمند است که باعث می شود فرآیند احراز هویت در کوتاه ترین زمان و راحت ترین روش انجام شود. پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود باید موجودی حساب ریالی خود را افزایش دهید. سپس می توانید با استفاده از یکی از سه روش زیر، ارز دیجیتال خریداری کنید:

تبدیل: در این قسمت می توانید مقدار ارز دیجیتال مورد نظر خود را به صورت آنی و با قیمت فعلی و پیشنهادی و مستقیماً از Exquino خریداری کنید.

مرتب سازی: یکی از مزایای مهم صرافی Exquino امکان سفارش است. می توانید ارز دیجیتال را با قیمت دلخواه خریداری کنید، سپس وارد قسمت سفارش 8 ساعته شده و به مبلغ ارز مورد نظر خود را ثبت کنید.

Exquino Market: در پلتفرم معاملاتی Exquino Market، ارزهای دیجیتال به سرعت از کیف پول های خارجی با کمترین کارمزد و از کیف پول Exquino بدون کارمزد منتقل و مبادله می شوند.

برای فروش ارز دیجیتال در این صرافی باید همین مراحل را طی کنید. پس از ثبت نام و ورود به پنل خود می توانید ارز دیجیتال را با یکی از سه روش تبدیل، سفارش و Exquino Market بفروشید. خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی Exquino بسیار آسان و با امنیت بالا انجام می شود.