پرواز ترکیه ای استانبول تهران-علی بابا


این ایرلاین به دلیل داشتن چندین ویژگی جذاب در کانون توجه قرار گرفته است. اولین دلیل ارائه امکانات و خدمات مناسب به مسافران است. علاوه بر این دارای هواپیماهای مدرن و مجهز برای حمل مسافر است و مسافران می توانند امنیت پرواز رضایت بخشی را در کنار طعم مطبوع تمامی غذاهای این شرکت هواپیمایی تجربه کنند.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این ایرلاین منوی غذایی آن است. این ایرلاین انواع غذاهای سنتی ترکی و بین المللی را طبخ و در اختیار مسافران قرار می دهد. ناگفته نماند که غذاهای سنتی آن الهام گرفته از غذاهای دوران عثمانی است تا همزمان با غذاهای سنتی و نوستالژیک، امکانات مدرن و تکنولوژی های روز را تجربه کنید. به عبارت دیگر در هنگام پرواز با ترکیش ایرلاینز می توانید با مدرن ترین هواپیماها به قلب تاریخ سفر کنید و در شهر تاریخی و زیبای استانبول پیاده شوید.

محبوبیت این ایرلاین تنها مورد تایید مسافران ایرانی نیست. بلکه بسیاری از مجلات تخصصی در زمینه ایرلاین ها و مجلات گردشگری پس از بررسی کیفیت پرواز ترکیش ایرلاینز، آن را در زمره بهترین ایرلاین های دنیا قرار دادند. به همین دلیل اگر همچنان در خرید بلیط تهران استانبول و ایرلاین مناسب شک دارید با این توضیح می توانید به ترکیش ایرلاینز مراجعه کنید و خود را برای یک سفر خاطره انگیز آماده کنید.

انواع کلاس های پروازی ترکیش ایرلاینز

یکی دیگر از جذابیت های ترکیش ایرلاین داشتن چندین کلاس پروازی مختلف است. تنوع در انتخاب های سفر با قیمت ها و شرایط مختلف این امکان را برای همه مسافران فراهم می کند تا با توجه به سلیقه و بودجه خود، صندلی و پروازهای جدید را انتخاب کنند.

به طور کلی این ایرلاین دارای دو نوع کلاس پروازی بیزینس کلاس و پرواز اکونومی می باشد. در پرواز بیزینس کلاس که قیمت گران تری دارد می توانید به راحتی سفری آرام با فضای کافی و مناسب را تجربه کنید. پرواز بیزینس کلاس این شرکت برای مسافرانی که نیاز به فضایی آرام در طول سفر خود دارند گزینه مناسبی محسوب می شود. بنابراین می توان گفت که در بیشتر موارد این کلاس پروازی مناسب افراد تجاری است که زیاد به استانبول و ترکیه سفر می کنند و دوست دارند در طول سفر آرامش کامل را تجربه کنند.