پربازدیدترین گوشی های سال 1401 در قسمت محصولات زومیت


1401، بدترین سال بازار موبایل ایرانی بود. در یک سال گذشته (و به خصوص در چند ماه اخیر) قیمت گوشی های هوشمند به شدت افزایش یافت و امروزه «گوشی اقتصادی» مفهومی بی معنی در بازار ایران است. اکثر دستگاه های میان رده با قیمت های پرچمدار به فروش می رسند و در عین حال قیمت گوشی های پرچمدار سر به فلک کشیده است.

در سال 1401 شاهد اتفاقات خبرساز در بازار موبایل ایران بودیم. از یک سو اظهارات ضد و نقیض زیادی درباره ممنوعیت واردات گوشی های بالای 600 دلار مطرح شد و از سوی دیگر دولت اعلام کرد. گوشی های اپل از این سری آیفون 14 به بعد اجازه ورود به کشور را ندارند و رجیستر نمی شوند.

همزمان با وضعیت متشنج بازار ایران، گوشی های متعدد و هیجان انگیزی روانه بازارهای بین المللی شد. امسال علاوه بر دستگاه های معمولی مانند آیفون و گلکسی، گوشی های جدید مانند توجه Fone One دیده است که آنها به دنبال جذب کاربران با ویژگی های نوآورانه هستند.

در سال 1401، اپل سرانجام با بریدگی صفحه نمایش آیفون خداحافظی کرد ساخت آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس با جزیره پویا (سوراخ کپسول). سامسونگ از اولین گوشی 200 مگاپیکسلی خود رونمایی کرد و شیائومی با دستگاه های رده بالا بازارهای جهانی را هدف قرار داد.

بخش محصولات تیرازیس فایل امکان دسترسی به مشخصات فنی، تصاویر و قیمت های فعلی گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های الکترونیکی را فراهم می کند. در ادامه نگاهی می اندازیم به لیست پربازدیدترین گوشی های قسمت محصولات تیرازیس فایل در سال اخیر.

10. Samsung Galaxy S22 Ultra